Přejít na obsah

2.0 TDI DPF (125 kW)


JasteR

Doporučené příspěvky

To tam měl asi jenom nalepené TDi, jinak je to dle mě úplná blbost

zadna blbost kamo :smich: skodovka uz minulej rok vyslysela volani ropaku a ohlasila na letosni jaro, ze bude davat do RS II vybornej motor 2.0 TDi (mam ho ve sluzebni octe s vykonem nejakejch 103 kW), ten v RS ma mit zvysenej vykon - jestli si dobre vzpominam tak na nejakejch 130 kW. Je to kontraverzni rozhodnuti, ale fabia RS v dieslu mela velkej uspech a 2.0 TDi jezdi radove 3-4 litry na 100 km min nez benzinova verze a kroutak odspodu :ph34r: , musim rict, ze i ja o ni uvazuju az budu za dva roky vybirat RS II .... uvidime B) , benzin je zase benzin. Jo a videl sem ji v kombajnu v ty pekny modry jezdit u Vrchlabi minulej tejden....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem na tu dieselovou docela zvědavej - určitě se v ní budu chtít svézt :ph34r: , ve služebním jsem s 2.0 TDi spokojenej nadmíru - mám ale nechiplou verzi a DSG převodovku, takže ta ostrá s manuálem bude asi jiný kafčo, no a cena okolo 800 není oproti benzínové verzi někde myslím na 75O o tolik - záleží jakou bude mít výbavu, teda ne že bych na novou měl :t , ale taková roční nebo dvouletá za dobrou cenu .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Říma
Auto musí přijít přímo z Boleslavi s TP se záznamem N1 - nákladní. Pokud RS tuto možnost nemá, žádnej odpočet DPH si nelze uplatnit.

No vždyť jo! Po tom, jaký jezděj po našich silnicích káry s odpočtem DPH o tom v Boleslavi dost přemýšlej. Doufám, že to bude brzo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Volal mi známej co dělá ve škoda servisu,že jim do tohoto pátku přivezou Octávku combíka 4x4 2.0TDI 125kw,tak mám v sobotu přijet na zkušební jízdu.Zatím se prý má dávat do verze combi 4x4.Už to má vstřikování Common-rail,to jsem ani netušil,myslel jsem že to zatím dělá jen audi u 2.7TDI a 3.0TDI a postupně na to máj přecházet během příšt.roku všechny TDI.Tak jsem zvědav co to bude za raketu.Dám vědět!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal mi známej co dělá ve škoda servisu,že jim do tohoto pátku přivezou Octávku combíka 4x4 2.0TDI 125kw,tak mám v sobotu přijet na zkušební jízdu.Zatím se prý má dávat do verze combi 4x4.Už to má vstřikování Common-rail,to jsem ani netušil,myslel jsem že to zatím dělá jen audi u 2.7TDI a 3.0TDI a postupně na to máj přecházet během příšt.roku všechny TDI.Tak jsem zvědav co to bude za raketu.Dám vědět!!!!!!

No nefim, ale nebude to v ctyrkolce motor 2.0TDi 103kw???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roman5a9: Jen strucne - zapomen, ani 4x4 125kW, ani common rail...

taky vím jen o tom že sériový motor 2.0 TDi (technologie PD) který je k mání v octavkách je dáván do octavie RS II - o 4 x 4 nevím že by se chystalo i do ní (má 2.0 FSI) a ten sériový motor je dáván se zvýšeným výkonem na 125 kW právě do RS II :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...