Přejít na obsah

2.0 TDI DPF (125 kW)


JasteR

Doporučené příspěvky

V tom AUTO TIPu píší že jednotka čerpadlo tryska je upevněna jedním šroubem, ale v Dílenské učební příručce Škoda auto píší, že u motorů 2,0 TDI s čtyřventilovou technikou bylo změněno upevnění vstřikovačů s původního provedení u motoru 1,9 TDI pouze jedním šroubem na upevnění dvěma šrouby. Takže nějaké vyvracení vstřikovače je dost nepravděpodobné. Problém bude asi někde jinde, toď můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nicméně je paradoxní, že zatímco 1.9ky bez ohledu na chip jezdí jak z praku bez větších problémů (maximálně odejde turbo), tak dvoulitry se serou i v sérii...ikdyž to je asi především o tom (zbytečným) filtru, ale i tak :aggressive:

Může to být i tím, že 1,9 je 8 ventil kdežto 2.0 16 ventil a tak je ta hlava rozvrtaná jako ementál a při těch vysokých pracovních tlacích se materiál zřejmě dříve unaví.Filtry pevných částí jsou velkou bolestí VW-PSA či Toyota takové problémy nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem si konečně přečetl článek o pár řádků výše a konečně mám odpověď na to, proč se mé RS chová trošku divně po updatu SW po výměně čidla tlaku výfukových plynů. Po přehrání SW mi připadá línější na 1 a 2 stupeň, zřetelné je jakésí zakolísání výkonu, zřejmě upravené mapy v ŘJ aby se nezasíral filtr. Docela rád bych tam nechal nahrát zpět původní SW, bohužel jsem si ho u nikoho nenechal zazálohovat a pochybuju, že ho v servise budou mít - myslím nějakou starší verzi SW. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si konečně přečetl článek o pár řádků výše a konečně mám odpověď na to, proč se mé RS chová trošku divně po updatu SW po výměně čidla tlaku výfukových plynů. Po přehrání SW mi připadá línější na 1 a 2 stupeň, zřetelné je jakésí zakolísání výkonu, zřejmě upravené mapy v ŘJ aby se nezasíral filtr. Docela rád bych tam nechal nahrát zpět původní SW, bohužel jsem si ho u nikoho nenechal zazálohovat a pochybuju, že ho v servise budou mít - myslím nějakou starší verzi SW. :-)

To už mi říkal i někdo další, respktive jsem to možná někde četl. Každopádně bych se zkusil zeptat v nějakém servise. Ty softy jim chodili ještě před nedávnem na CDčku, takže je klidně možný, že to někde budou mít - záleží, jak to vyhazují nebo ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď mě ještě tak napadlo, jestli je vůbec servis schopenj nahrát tam starší noft přes novej, skoro bych řekl, že jim to mašina nedovolí...resp. vím, že Cimbu s tím měl nějaký komplikace, že si upravil ten původní a když to pak někomu v servisu přehráli novým, tak z toho moc potěšenej nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak ako pise Rosta, zmysel to ma chipnut... Ja som to urobil, a absolutna spokojnost. Priebeh nabehu vykonu je podstatne lepsi, tocit motor ide veselo do 5tis ot, je to take "veselsie".

Treba spomenut akuat aj negativnu vec, filter pevnych castic sa castejsie recykluje (co je logicke). Preto po meste v zapchach je to o sikovnosti, a treba motor viac drzat vo vyssich otackach (tj cca 2500 az 3000). Ine negativum som za 5000 km nepostrehol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím všechny příznivce RS TDI. Dnes jsem si nechal změřit výkon mé OT RS TDI série a byl jsem celkem překvapen výsledkem : 154 KW a 385 Nm.

Pokud si tedy nechá někdo udělat chip na nějakých 150 KW ta byl podveden .....doporučuji před chipem nechat proměřit !

Mějte se.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ono je to obvykle daný metodikou měření. Víš sám, kolikrát se tady vedly diskuze o čipování a že ten má tolik a druhej ještě víc atd.. Já jsem si to u Octy nakonec stejně nikdy změřit nenechal, protože mi prostě stačilo, že to jelo, jak hovado. To byl pro mně ten nejdůležitější parametr. Ten úpravce mi nějaký číslo, kolik by to jako mělo mít, řekl a tak jsem tomu tak nějak věřil. A jestli to mělo v sérii před úpravou víc nebo míň, to už se nedovím. Ale jak se říká, chuj s tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...