Přejít na obsah

LED denní svícení


Chossse

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

Ja mam namontovany tento typ a som s tym spokojny.Zapojenie zvladne aj uplny laik,trocha prace bolo s vyrezanim otvorov do mriezok na narazniku.Ak chces,poslem ti aj foto.Maj sa!

http://www.tuningcenter.cz/indexx.php?p=productsMore&iProduct=254&sName=Svetla-kulata-pro-automaticke-denni-sviceni-s-LED--sj-288typ2

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

homologaci maji, takze policajti mi muzou akorat tak zasalutovat. Je to vyfoceno asi blbe, protoze sviti celkem dost, je to kazdopadne poznat. Ale je fakt ze sviti min nez ty same co jsem mel predtim, jenze ty byly spatne zbastlene a za pul roku mi odesly ledky. Ale ono to je jedno, jak lidi vidi ze nesviti hlavni svetla tak blikaji, i v jinych autech s jinyma svetlama se mi to stava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nazdar, môže mi niekto prosím poradiť kadiaľ sa dá natiahnúť kábel z led svetiel do kabíny? Nenašiel som žiadny otvor alebo prechodku kadiaľ by to bolo možné, alebo je niekde v motorovom priestore svorka, alebo kábel na ktorom je napätie až po naštartovaní? Mám Octaviu Tour r.v. 2007. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdar, môže mi niekto prosím poradiť kadiaľ sa dá natiahnúť kábel z led svetiel do kabíny? Nenašiel som žiadny otvor alebo prechodku kadiaľ by to bolo možné, alebo je niekde v motorovom priestore svorka, alebo kábel na ktorom je napätie až po naštartovaní? Mám Octaviu Tour r.v. 2007. Ďakujem.

Nikam nic netahej. Ty LEDky mají systém rozsvěcení po nastartování, to znamená, že to připojíš na kostru, na plus a pak na slabej kabel od alternátoru a pak ještě na parkovačky přímo u světla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam namontovany tento typ a som s tym spokojny.Zapojenie zvladne aj uplny laik,trocha prace bolo s vyrezanim otvorov do mriezok na narazniku.Ak chces,poslem ti aj foto.Maj sa!

http://www.tuningcenter.cz/indexx.php?p=productsMore&iProduct=254&sName=Svetla-kulata-pro-automaticke-denni-sviceni-s-LED--sj-288typ2

Jak jsi upevnil mřížky aby nešly vytrhnout nebo vypáčit ??? Tak se to totiž krade i se světly v mřížce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdelníkové budou OI víc slušet. Já mám tyto a fakt super svítí.

http://www.e-xenony.cz/vysoce-svitive-led/svetla-pro-automaticke-denni-sviceni-s-led--homologace-12v-24v--sj-286typ2-

[/quote

Přesně tak ukradli zeťákovi na O1 i s mřížkou, prostě vypáčili a ustřihli dráty a nemá ani světla ani mřížky. Jak zabezpečit mřížky proti vypáčení ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja jen nechapu, proc to pridelavate na mrizky??? To je logicky, ze je muze kazdej vycvaknout a odnest... Ja je mam chycene dvema torx samorezkama s plechovou "matickou" primo do narazniku - to nikdo bez naradi nesunda.

V mrizkach mam vyrezany jen obdelnikovy otvory skrz ktery ty LEDkovy svetla koukaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

homologaci maji, takze policajti mi muzou akorat tak zasalutovat. Je to vyfoceno asi blbe, protoze sviti celkem dost, je to kazdopadne poznat. Ale je fakt ze sviti min nez ty same co jsem mel predtim, jenze ty byly spatne zbastlene a za pul roku mi odesly ledky. Ale ono to je jedno, jak lidi vidi ze nesviti hlavni svetla tak blikaji, i v jinych autech s jinyma svetlama se mi to stava

Jen jestli to nejsou poziční LED světla. Ty mají podstatně jinou svítivost a na silnici se mi taky dost často stává, že na mě přichází nutkání blikání na protijedoucího, že nesvítí a až když přijede blíž, vidím, že mu něco málo svítí v nárazníku.. Že mají homologaci to asi jo, ale na jiný účel než se používají. To kolikrát, naštěstí, policajti nevědí.

http://stualarm.cz/produkt/sj-269le-pozicni-svetla-bila-8-led-homologace/ - poziční

http://stualarm.cz/kategorie/autoprislusenstvi/led-svetla/denni-drl-svetlae/ - denní svícení

Editováno: , autor: lucky.jack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Návštěvník

Uz mam taky - co nato rikate ?

Geometrická viditelnost:

Horizontálně: ven 20° a dovnitř 20°

Vertikálně: nahoru 10° a dolů 10°

Namíření: Dopředu

post-3876-074361600 1281717659_thumb.jpg

post-3876-026248900 1281717692_thumb.jpg

post-3876-053914200 1281717702_thumb.jpg

post-3876-083444100 1281722001_thumb.jpg

post-3876-085398500 1281722043_thumb.jpg

post-3876-084405400 1281763507_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...