Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Ale kdeze, je nas X ludi co nam ide Carista bez problemov na cinskom 1.5 BT adapteri. Staci vygooglit skusenosti a videa. Asi si to mylis s OBDeleven.

Sice to sem moc nepatří (spíš do druhého tématu o Caristě), ale čínských BT adaptérů je na různých e-shopech hodně a člověk nemá jistotu, že fungovat bude. Máš link na adaptér fungující s Caristou?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 hours ago, miklisek said:


Sice to sem moc nepatří (spíš do druhého tématu o Caristě), ale čínských BT adaptérů je na různých e-shopech hodně a člověk nemá jistotu, že fungovat bude. Máš link na adaptér fungující s Caristou?

Mas pravdu nepatri to sem. Mam arachnofobiu a nerad by som niekoho nastval :ph34r: odpoved najdes teda v tej teme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,mám klon 12.12. fungoval v pohodě a teď potřebuji nakodovat jednotku ABS a zkalibrovat snímač otáček a při připojení k jednotce kabel bliká zeleně/červeně a nepustí mě to na kodování.Můžu mazat chyby,udělat test pár akčních členů a nic jiného.Licence OK  i kabel je vidět v pc jako Rosstech.

Je kabel KO?Jde to případně opravit nebo koupit nový?

Díky

Editováno: , autor: matess9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

Ve VAGU jsem pracoval naposledy na stredni skole. 8let zpet.

 

chci se zeptat na pár věcí.

 

Mám Octavia II, 1.9TDi 2007

Potreboval bych vedet jaky kabel si koupit.

Chtel bych si nacitat doma chyby a popripade neco nakodovat, tjn upravit si treba to automaticke zamykani pri rozjezdu atd.

 

Diky za radu

 

BTW: Nechci si hnedka koupit nejakou mrdku ktera mi nepujde a vyhodim zbytecne penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, BlahysM napsal:

Ahoj,

Ve VAGU jsem pracoval naposledy na stredni skole. 8let zpet.

 

chci se zeptat na pár věcí.

 

Mám Octavia II, 1.9TDi 2007

Potreboval bych vedet jaky kabel si koupit.

Chtel bych si nacitat doma chyby a popripade neco nakodovat, tjn upravit si treba to automaticke zamykani pri rozjezdu atd.

 

Diky za radu

 

BTW: Nechci si hnedka koupit nejakou mrdku ktera mi nepujde a vyhodim zbytecne penize.

 

Potrebuji to na system iOS! Je to kompatibilni? Nic jineho totiz nepouzivam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální kabel je do USB. Pokud to chceš párovat s mobilem nebo tabletem Apple, tak potřebuješ wifi modul a k tomu např. program Carista. Mám vyzkoušeno. Carista pochopitelně placená, demo umí prd. Modul ELM 327, verze wifi je pro iOS a verze bluetooth pro Android, aby to dobře komunikovalo s programem Carista. Případně je i spousta jiných programů, ale právě Carista mi dokázala jedním kliknutím vymazat závadu airbagu spolujezdce, po jeho odpojení a znovupřipojení, jinak mu nic nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ano odvzdušní, ale po dobu ak máš palivový filter prázdny, ide čerpadlo na sucho a dramaticky sa poškodí !!!

Najskôr si naštuduj čo máš ak nechceš zničiť palivovú sústavu !!

 

Je to aj v postupoch že cez VAG máš odvzdušniť palivový systém.

Dá sa to aj inak, stačí ak budeš zapínať x krát kľúčik a zaplní sa ti filer palivom.

Keď som nemal VAG tak som to takto robil a výstup s filtra som mal hadičku do fľašky aby som videl že už je filter plný .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...