Přejít na obsah

VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

ano ale jakou verzi? Mám VAG-COM 704.01 (clon z dealextreme.com) a nejsem schopen nakodovat např panické brždění - jak dam uložit tak to hodí chybu, ale kódoval jsem Teardrop a naprosto v pohodě. Je možné že tento starší kabel neumí LCode? Co se týka kabelu z číny na homemade dostačující ted nejnovší čína je tahle http://www.dealextreme.com/p/vag106-car-diagnostic-cable-black-58552

Licence kabelu viz přílohy

post-27433-0-23834200-1325329073_thumb.p

post-27433-0-67838400-1325329417_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verzi co nejnovější (11.1.2) nebo alespoň nějakou desítku, tohle se dá dobře vyřešit originálním kabelem, kde má člověk vždy poslední verzi a nemusí pořád kupovat nové kabely kvůli nové verzi programu, který s původním kabelem nejde a kabel zničí. A pokud někdo chce kabel jen na nastavení něčeho, tak je asi nejlepší najít někoho v okolí, kdo kabel má, a udělá to. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nechci nikoho strašit, ale já jsem kvůli něčemu podobnému byl na Policii podávat vysvětlení. Moc příjemný zážitek. Firmy prodávající originály si to poslední dobou celkem hlídají. Podotýkám, že s ničím takovým neobchoduji, byl jsem pouze zákazník.

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si toto neumíš dohledat, tak si jej ani nekupuj, protože práce s diagnostikou je podstatně složitější než hledání na internetu.

Na DX je(VAG106), špatně jsi hledal, já mám z chinabuey(ale už déle a je to starší verze). Neaktualizovat, nepřipojovat PC s kabelem k netu, používat jen dodaný software.

Editováno: , autor: Stanson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem 10.6tku na DX a problém co jsem popisoval už nemam všechno kodovaní OK kabel přišel v pohodě i ta 704.1 přisla taky z DX v pohode stal 28 USD

akorát jsem měl mírně poškozené CD ale na foru DX jsem našel odkaz na MU ještě že tak, kupovat kabel o pár dní později asi bych byl nahrany, protože jsem to jinde nenašel. origo soft u clonu nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Když už, tak ten první, ale je to zas stará verze - 908 - raději někde najdi alespoň 106, jelikož, jak jsem už psal, je to klon a na ty update nejsou a nebudou, lepší je tedy rovnou koupit co nejnovější verzi, stojí snad stejně. Nejnovější verze je 11.11, tedy v označení klonů asi 111, pokud vůbec existuje.

Pokud to chcete vyloženě na nějaké nastavení funkcí a občas diagnostiku, tak je možná lepší za někým zajet kdo to nastaví a projede chyby... I pomocí "blbuvzdorného" VCDS se dá pár věcí zničit a zablokovat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už, tak ten první, ale je to zas stará verze - 908 - raději někde najdi alespoň 106, jelikož, jak jsem už psal, je to klon a na ty update nejsou a nebudou, lepší je tedy rovnou koupit co nejnovější verzi, stojí snad stejně. Nejnovější verze je 11.11, tedy v označení klonů asi 111, pokud vůbec existuje.

Pokud to chcete vyloženě na nějaké nastavení funkcí a občas diagnostiku, tak je možná lepší za někým zajet kdo to nastaví a projede chyby... I pomocí "blbuvzdorného" VCDS se dá pár věcí zničit a zablokovat. :)

Da se s tim kabelem verze 106 zmenit startovaci davka nafty? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U jakého auta? Ale to je vlastně jedno, verze 106 by měla podporovat vše, co program VCDS umí u zatím všech Octavií 2. generace. Přehled co a jak nastavit se dá pochytit v programu VIS, aktuálně verze 4.0. Pro lepší podporu (popisky, ŘJ...) je vždy lepší nejnovější verze VCDS, anglická v současnosti myslím 11.11.2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melo by to byt na Oktavku 2 PD 2.0TDI, r.v.2005. Z tech predeslych prispevku jsem to pochopil, ze by to na ni melo jit, tak jsem to tu uz nepsal. Nejspis pujdu do tohodle: http://www.dealextreme.com/p/vag106-car-diagnostic-cable-black-58552

Ten VIS vypada, ze bude uzitecna vec :) Diky!

Jeste tedy k tomu VCDS (mozna to bude uzitecne i budouci navstevniky): jestli jsem to dobre pochopil, tak staci stahnout napr. aktualni anglickou verzi 11.11.2 (http://www.ross-tech.com/vcds/download/current.html) nainstalovat bez pripojeneho kabelu, vypnout net, pripojit kabel, nedelat update/aktualizaci a zacit delat kouzla s pomoci VIS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na VAG-COM/VCDS/HEX CAN - kabely, sw, atd.

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...