Přejít na obsah

Originální rádio ŠKODA Symphony - VŠECHNY DOTAZY SEM!!!


Host Lacer

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny, chci koupit autoradio Symphony CD do fabky a zajima me, jestli nekdo tusite od kdy se tento model montoval? (jde mi o to na jaky nejstrasi kousek muzu dnes narazit) a jestli nekdo mate zkusenosti se zivotnosti laseru, popripade jaky typ tam je? A posledni vec, je mozne nejak zjistit stari radia ( treba zadanim nejakeho kodu v MENU nebo jednoduse jestli neni rok vyroby napsany nekde na radiu?? Diky za info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...

V posledni dobe se mi cas od casu stane, ze mi radio sezere CD a nechce ho ani za nic vratit. Nekdy pomuze nechat vyple zapalovani, jindy si to po urcite dobe rozmysli sam. Dalsi vecicka, ktera me vadi je, ze se mi cas od casu samo resetne (vypne, zhasne, zapne naskoci a hraje to co naposled), neni to pravidelne a tudiz ani neumim onu vec nasimulvoat. Napada nekoho co s tim a jak na to ? (Menit se mi ho neche)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Crake: ja se schvalne podivam na zapojeni tech pinu, ale narovinu Ti povim, ze asi budes zklaman. neustale plati to, co jsem psal vyse o prepnuti na changer ( v tom modrem je prave vstup na changer + canbus ), jen pri komunikaci. ale je mozne, ze pri pouziti k-line tuto skutecnost radio nevyzaduje. musim to vyzkouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Na webovom shope bratislavskeho predajcu Skoda http://eshop.valusek.sk/katalog.php?cpr_id...=&katalog_type=

Su uvedene 2 radia, ktore maju kod radia Symphony AAO400004, ale netusim preco je za nimi este X respektive CX. V katalogu Skody s prislusenstvom je zase za kodom B . Prosim neviete co tie pismena znamenaju. Este ma zaujala cena tych radii 6 366,50 SK/8 330,00 SK s DPH.

D

Ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

Někde to tu bylo, ale už to nemůžu najít. Chci připojit SYMPHONY k Maxikovi. Stačí propojit dva dráty?

Radio -----------------------------------Maxi-DOT

(20pólová - zelená) ----------------- (32 pólová)

8 (druhý displej, CLOCK) --------- 9 (CAN-BUS komfort (high))

9 (druhý displej, DATA )------------ 10 (CAN-BUS komfort (low))

Viz obr.

Pokud to tak je, ještě jak a kde (nejvhodnější místo a způsob) se připojit na ty CAN-BUSy? Je to obyčejný vodič a můžu to k němu přiletovat? :unsure:

Jo a ještě jak se pozná Sympfony, který jde připojit k Maxikovi jedním nebo druhým způsobem (viz příspěvek Cosby)?

Všem děkuji za odpovědi :D:worthy

:skoda:

post-22-1151589303.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...