Přejít na obsah

Kožené autopotahy


jirkaK

Doporučené příspěvky

ale zajimavy je, ze stejne se najde spousta lidi, co tvrdi, ze se v kuzi nepoti. to nechapu

proto je na sedáku a opěráku ta perforovaná Alcantara, aby ses nepotil. Já se normálně taky potím, jako prase (chtělo by to asi zhubnout), ale tady mi to nějak nepříde. Na tý hladký kůži nesedíš a prakticky se jí téměř nedotýkáš.

To Brumla : je to dobrý a měl jsi nejspíš kliku, pokud jsi to koupil za tuhle cenu, protože ti to počítali jako obyčejnej látkovej potah. Tohle, s tím blejskavým stříbrným hadrem uprostřed, má MAD v ceníku označený jako RS design a mělo by to stát i s výšivkama 4 933,- Kč . Takže máš vlastně tu montáž zadarmo. To je příjemnej dárek -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Brumla : je to dobrý a měl jsi nejspíš kliku, pokud jsi to koupil za tuhle cenu, protože ti to počítali jako obyčejnej látkovej potah. Tohle, s tím blejskavým stříbrným hadrem uprostřed, má MAD v ceníku označený jako RS design a mělo by to stát i s výšivkama 4 933,- Kč . Takže máš vlastně tu montáž zadarmo. To je příjemnej dárek

To Jirka: Díky, to je fakt příjemná zpráva, -_- jinak materiál byl na balíku napsán C 5MV RS Design silver výšivka: "V-starý model".

A jedna perlička na závěr: Na obalu bylo uvedeno, že faktura se nachází v balíku a bylo to napsáno ve 2 řečech: slovensky a maďarsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám skúsenosti s ventilovanými koženými sedačkami v Audine a je to fakt super. Pomáha to.

Čo sa týka porovnania koža vs. látka, tak si nemôžem pomôcť, ale po stránke potenia sa je to rovnaké. Jeden čas som jazdil ako autom s kožou, tak aj s látkou. Skôr sa potím viac podľa okolností (nervozita, napil som sa vody a tak). Jedinou nevýhodou kože je, že v zime trochu dlhšie chladí, keď je auto ráno studené. Jedine, že by sa vyhrievanie zaplo skôr, než posádka nasadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Tak si říkám, že bych tu po letech oživil téma autopotahů..mohl by někdo nafotit, jak jsou vypadají MADy na zadním opěradle..jde mi o zadní stranu..tedy od kufru.. Tak nějak jsem o nich začal uvažovat

příští týden jedu do Děčína, tak jestli chceš, pošli mi na mail nebo sz svůj telefon a můžem se potkat. Můžu ti s sebou vzít i vzorník, ale koukal jsem, že mají ted novej a ten nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si říkám, že bych tu po letech oživil téma autopotahů..mohl by někdo nafotit, jak jsou vypadají MADy na zadním opěradle..jde mi o zadní stranu..tedy od kufru.. Tak nějak jsem o nich začal uvažovat

příští týden jedu do Děčína, tak jestli chceš, pošli mi na mail nebo sz svůj telefon a můžem se potkat. Můžu ti s sebou vzít i vzorník, ale koukal jsem, že mají ted novej a ten nemám.

Tak to bych to hned okouknul v reálu..Určitě se ozvu a telefon pošlu, na kdy bys to předběžně tak viděl, ten Děčín? Koukal jsem na jejich webové stránky a všude jsem viděl odkazy hlavně na jejich kožené potahy..já bych asi spíš klasické, látkové..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nebude to po zimě žádná paráda, protože jak už jsem vloni psal, natáhli mi to v servisu blbě a já jsem to ještě neopravil. Takže ve předu se to dost zhrnulo. No uvidíš sám.

Ale když se to povede nasadit,tak je to jak origo sedačka, že.. jen jak je to dělané vzadu na opěradlech..pohled z kufru, jsou tam nějaké šńůrky,jako na ostatních typech potahů nebo mají nějaké svoje řešení? Kdy bys měl tak orientačně cestu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nebude to po zimě žádná paráda, protože jak už jsem vloni psal, natáhli mi to v servisu blbě a já jsem to ještě neopravil. Takže ve předu se to dost zhrnulo. No uvidíš sám.

Ale když se to povede nasadit,tak je to jak origo sedačka, že.. jen jak je to dělané vzadu na opěradlech..pohled z kufru, jsou tam nějaké šńůrky,jako na ostatních typech potahů nebo mají nějaké svoje řešení? Kdy bys měl tak orientačně cestu?

já myslím, že v úterý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nebude to po zimě žádná paráda, protože jak už jsem vloni psal, natáhli mi to v servisu blbě a já jsem to ještě neopravil. Takže ve předu se to dost zhrnulo. No uvidíš sám.

Ale když se to povede nasadit,tak je to jak origo sedačka, že.. jen jak je to dělané vzadu na opěradlech..pohled z kufru, jsou tam nějaké šńůrky,jako na ostatních typech potahů nebo mají nějaké svoje řešení? Kdy bys měl tak orientačně cestu?

já myslím, že v úterý

Jirko, tvojí zpravu jsem dostal a snažil jsem se odpovědět, ale vznik nějakej problém. Pokud ti to nepřišlo, pošli svoje tel.č.. Zavolám ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...