Přejít na obsah

Kožené autopotahy


jirkaK

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak potahy od MADu objednané..jen se mi ozvali,že RS design Red, ze kterého budou, nemají skladem a museli ho doobjednat, takže místo pěti dní to bude za dva až tři týdny..chjo..a tak pořád čekám :( Jinak cena nějakých 5.600,-

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
prostě potahy - nikdy to nebude ono

no to bylo velký moudro ! A co jako není ono ? Mohu-li posoudit, tak pokud se natáhnou dobře, seděj jak prdel na nočníku. A jak vidím, tak Jirka je natáhnul asi víc, jak dobře, když měl sedáky venku. Já je třeba mám natažený vysloveně blbě. Co bych ale taky od servisu chtěl za pouhých 1200,-Kč, že jo ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě potahy - nikdy to nebude ono

no to bylo velký moudro ! A co jako není ono ? Mohu-li posoudit, tak pokud se natáhnou dobře, seděj jak prdel na nočníku. A jak vidím, tak Jirka je natáhnul asi víc, jak dobře, když měl sedáky venku. Já je třeba mám natažený vysloveně blbě. Co bych ale taky od servisu chtěl za pouhých 1200,-Kč, že jo ?!

pořád je vidět, že jsou to potahy, tzn. prostě nikdy, ať se budeš snažit sebelíp, ti nebudou kopírovat kontury sedaček na 100%, vytahaj se apod...

já to schválně psal bez smajlů, abych vyloučil to, že si to někdo vyloží jako rejpání jen tak pro nic za nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád je vidět, že jsou to potahy, tzn. prostě nikdy, ať se budeš snažit sebelíp, ti nebudou kopírovat kontury sedaček na 100%, vytahaj se apod...

já to schválně psal bez smajlů, abych vyloučil to, že si to někdo vyloží jako rejpání jen tak pro nic za nic...

Rozhodně je to na nich hrozně vidět..pokud by se měl ten materiál vytahat,tak potom bych se toho samého bál i u samotného čalounění sedaček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pořád je vidět, že jsou to potahy, tzn. prostě nikdy, ať se budeš snažit sebelíp, ti nebudou kopírovat kontury sedaček na 100%, vytahaj se apod...

já to schválně psal bez smajlů, abych vyloučil to, že si to někdo vyloží jako rejpání jen tak pro nic za nic...

Rozhodně je to na nich hrozně vidět..pokud by se měl ten materiál vytahat,tak potom bych se toho samého bál i u samotného čalounění sedaček

čalounění sedaček je k výplním přidělaný trochu jinak než ty potahy, takže se po sedáku nešoupe a tím nevytahá apod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čalounění sedaček je k výplním přidělaný trochu jinak než ty potahy, takže se po sedáku nešoupe a tím nevytahá apod...

Měl jsem to sundané,tak vím,jak to je přidělané..myslím originální čalounění..a taky jsem dával ty potahy..nevím,jestli jsi je viděl nějak víc zblízka. Já jo a moc možností se to jakkoliv pohnout to nemá..má to dobře zpracované ucycení a materiál je takový,že po původním čalounění rozhodně žádné klouzání nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čalounění sedaček je k výplním přidělaný trochu jinak než ty potahy, takže se po sedáku nešoupe a tím nevytahá apod...

Měl jsem to sundané,tak vím,jak to je přidělané..myslím originální čalounění..a taky jsem dával ty potahy..nevím,jestli jsi je viděl nějak víc zblízka. Já jo a moc možností se to jakkoliv pohnout to nemá..má to dobře zpracované ucycení a materiál je takový,že po původním čalounění rozhodně žádné klouzání nehrozí.

:) právě že viděl u asi 4 lidí, 3 z nich to měli děsný, ten čtvrtej jen ošklivý.... doufám, že se bavíme od firmě MAD teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) právě že viděl u asi 4 lidí, 3 z nich to měli děsný, ten čtvrtej jen ošklivý.... doufám, že se bavíme od firmě MAD teda

No jasně,že o nich..a důvod,proč to měli ošklivý a hnusný?

vytahaný potahy samotný na sedácích a opěradlech - takový zkrabatělý

ty napínací šlahouny vytahaný a viditelný - koukaly zpod sedáku a i když se to zastrčilo, prý do dvou dnů zase venku atd...

jen mě napadá, když teda máte všichni, co jste si ty MAD koupili, za to, že jsou rovnocený potahům, co jsou v autě z fabriky, tak proč ty z fabriky nesundáte a nenainstalujete MADy přímo na skelet sedaček? Nemyslim to rejpavě, ale možná by pak opravdu sedly atd...

Osobně nechápu důvod proč si dávat potahy přes sedačky - špína se vytepuje (pro největší zašpinění bych používal lehce sundatelnej potah, třeba doma ušitej), opotřebení je neznatelný a psa (hodně lidí uvádí jako důvod převoz psů) můžeš vozit ve spešl udělátku (www.greendog.cz), který ti ochrání i tapece dveří...

Opakuju - nechci aby toto bylo braný jako rejping, jen diskutujem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No potahy jsou super moc se mi to líbí,to o tom vytepování je taky pravda,ale o tom ušití je to nechutný, to si ušil můj tchán a hnus ,hnusnej nic co si ušiješ doma na koleni nemůže vypadat dobře!!!!

to taky není o estetice, ale o tom, že pokud chceš někam jet v montérkách třeba, tak tu fusekli natáhneš na sitz a pak ji zase sundáš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...