Přejít na obsah

Kožené autopotahy


jirkaK

Doporučené příspěvky

to taky není o estetice, ale o tom, že pokud chceš někam jet v montérkách třeba, tak tu fusekli natáhneš na sitz a pak ji zase sundáš ;)

Tobě přijde,že auta v tomhle vlákně vypadají jako připravená na cestu v montérkách? Jestli někomu koukají úchyty,to je spíš otázkou montáže. I výborný a padnoucí výrobek se dá zprasit blbou montáží..to bude ten problém těch známých..Měl jsem sedačky venku, je vše zajištěné tak,že se to klouzat nemůže. Místo původního čalounění to nejde,protože je právě s ním počítané..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to taky není o estetice, ale o tom, že pokud chceš někam jet v montérkách třeba, tak tu fusekli natáhneš na sitz a pak ji zase sundáš ;)

Tobě přijde,že auta v tomhle vlákně vypadají jako připravená na cestu v montérkách?...

Nechápu proč se mě na tohle ptáš..měl jsem na mysli to, že pokud máš auto s interiérem, co se rád špiní a občas musíš v nějakých pracovních hadrech někam dojet, přijde mi jako lepší řešení mít "samodomo" potah(y), co jednoduše na sedačku(y) natáhnu a odřídím s ním(a) tu špínu, potom sundám a hodim do pračky, než si dávat takovýhle "parády"....jinej význam potahů nevidím.

Neřikám, že to máš špatně namontovaný, před tím smekám, ale prostě to jsou furt jen potahy a bude to vždycky degradovat tvar sedáků, protože to vždycky poznáš...pokud se o auta trochu zajímáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč se mě na tohle ptáš..měl jsem na mysli to, že pokud máš auto s interiérem, co se rád špiní a občas musíš v nějakých pracovních hadrech někam dojet, přijde mi jako lepší řešení mít "samodomo" potah(y), co jednoduše na sedačku(y) natáhnu a odřídím s ním(a) tu špínu, potom sundám a hodim do pračky, než si dávat takovýhle "parády"....jinej význam potahů nevidím.

Neřikám, že to máš špatně namontovaný, před tím smekám, ale prostě to jsou furt jen potahy a bude to vždycky degradovat tvar sedáků, protože to vždycky poznáš...pokud se o auta trochu zajímáš.

A co třeba,že jsem chtěl,aby auto uvnitř vypadalo prostě trošku jinak,než zhruba pět milionů jiných oktávek,které po našich silnicích jezdí nebo jezdit budou (to číslo berete doufám všichni s nadsázkou,ale nejde si nevšimnout,že se fakt na silnici rojí..aby taky ne. Už takhle jsem vděčný za to červený Flamenco,který pořád není tak rozšířený). Na druhou stranu se mi zas logicky nechce sahat do samotné konstrukce sedaček..jednu jsem měl z jistých důvodů rozebranou,takže dobře vím,jak to je udělané. Montáž potahů jsem konzultoval v servisu a viděl jsem i návod na DVD přímo z MADu a mám k tomu jediné..jsou to amatéři. Koukali na mně jak zjara,když jsem říkal,že sedačky šly ven..ře jsem z nich odstrojoval plasty,aby ten silnější rantl na lemu sedáku byl opravdu až pod hranami plastů a tím pořádně zajištěný.. Takže jak říkám,je to jen o tom,jak se provede montáž. Navíc střih těch potahů je takový,že nikde se nic nekrčí ani nešponuje jinak,než na origo sedačkách, možná to na fotkách není tak zřejmé.. Moje zkušenost je taková,že už několik lidí na to koukalo i zblízka a nepřišlo na to,že to potahy jsou..snad jen člověk znalý si všimne,že na předních opěradlech nejsou zadní kapsy jakoby vybrané do opěradla..ale to je detail..snad jediný. Montáž mi zabrala celý víkend.

Jinak když sedám do auta v pracovním,tak nevím jak teď,ale dřív se nechaly sehnat takové celkem elegantní hrubé látkové přehozy..na jedné straně mají jakousi kapsu,která se přehodí přes vrch opěradla nebo opěrku..ten v autě pořád vozím. Ale s potahy to nějak nesouvísí

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak, vcera mi nahodili "RS Black" potahy od MADu ....vypada to uplne spicovo , su uplne cierne(aj stredy) so striebornou nitou v striebornej oktisi, este aj loketka tam perfektne sadne. To auto chytilo uplne iny feeling. Vynikajuco to ladi s ciernym interierom. Stalo ma to 6000,- Sk aj s montazou . Od objednania po nahodenie cca 12 dni. Tu je www: http://www.autotuningrs.sk/kontakty.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi popsat jak jsi přidělal ten potah na loketní opěrku???? Mám to tam už rok a že by to bylo zrovna super se nedá říct...snad tě napadlo něco co mi vyřeší můj problém.

>>> Ta loketka je konstruovana nie moc dobre. Ja som sa s tym niejako obzvlast nezaoberal. Len som namiesto uzlikov zostrihal gumicky a pevne som ich zosil .Teraz mam uz len problem s vysuvanim dopredu, kedze ta guma ju taha naspat. Mozno by stalo za uvahu rozobrat ju, ten spodny plast tam niejako moc silno nedrzi. Skusal to niekto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak super v mých představách vypadá úplně jinak a tyhle detaily mě právě o tom vždycky přesvědčí.

Mne sa to paci ....v zadu nesedim, tak ma to az tak nepali ;) I ked pani konstrukteri mohli trosku zapracovat a uvedomit si, ze ta loketka je dost namahana a spinena cast interieru, ktoru bude asi treba casom precalunit ako prvu.

Kazdopadne u mna to bez toho kuska potahu na loketke vypada dost zle :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Tiez som kupil potahy od MADu a dnes som ich nahodil na auto. Ked tu niekto pisal, ze je to pekna pakaren, tak mal pravdu.

Vybral som si latkove potahy, ale chcel som nieco trocha svetlajsie

povodne

stare_1.jpg

stare_2.jpg

stare_3.jpg

stare_4.jpg

po novom

nove_1.jpg

nove_2.jpg

nove_3.jpg

nove_4.jpg

nove_5.jpg

nove_6.jpg

Este by to chcelo na niektorych miestach lepsie napnut, ale az nabuduce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevim no me se ty potahy nelibej a jeste s tema napisama mi to pripomina potahy na 120 XTUNE apod... No proste original vypadaj nejlip... Kdyz bych chtel zmenu tak si koupim sportovni vnitrek a ne tyhle tuňácký potahy... Ale zase je to muj nazor a každý má jiný vkus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Pridávam zopár čerstvých foto poťahov od MAD-u v prevedení Leather look + Alcantra + Alcantra perfo

Žiaľ, vyhotovili mi ich v inej farbe, ako som chcel, tak že ..., ale budú vymenené - samozrejme grátis.

V každom prípade som s prevedením poťahov veľmi spokojný (šitie, materiál, osadenie), ale objektívne to budem môcť posúdiť až po nejakom čase užívania.

Len pre info: cena poťahov v tomto prevedení sa pohybuje okolo 500.-euro s DPH (je to vždy v závislosti od materiálov)

post-46758-1277633764,8535_thumb.jpg

post-46758-1277633776,3634_thumb.jpg

post-46758-1277633786,7696_thumb.jpg

post-46758-1277633797,6838_thumb.jpg

post-46758-1277633808,4408_thumb.jpg

post-46758-1277633820,2818_thumb.jpg

post-46758-1277633833,2958_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...