Přejít na obsah

Přeprava jízdních kol v kufru


jarisek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak mi to nedalo a ikdyž to nemá přímou souvislost s tímto tematem, vyzkoušel jsem v souvislosti s nákupem na naší víkendovou pouť, variabilitu zavazadlového prostoru. Všechno vychází a pasuje jako pr..l na hrnec, ten kufr nenavrhli konstruktéři jen tak náhodou.

post-49348-095661700 1282315032_thumb.jp

post-49348-039714200 1282315060_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Je to stara kokta, ale myslim ze kufr je hodne podobny - 2 x bicykl a tasky a pod

kola jsem oddelil cernym papirem aby se o sebe neposkrabala takze spodni kolo je spatne videt, ale riditka najdete :)

post-3876-092457200 1282373036_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já jezdím se sklopenýma zadníma sedačkama nerad a pokud to jde tak se tomu vyhýbám. Máte to tam doufám něčím přivázaný proti posunutí při brzdění...? Aby jste nedopadli jako můj strejda. Vezl se sklopenými sedadly v kufru někam zlikvidovat starou pračku a někdo mu udělal před semaforem myšku. Tak šlápnul na brzdy, ale pračka přijela z kufru až na místo spolujezdce... takže krom pračky ještě úspěšně zlikvidoval sedadlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky jsem tak parkrát jel, ale popravdě není to moc bezpečný, slyšel jsem historku a klukovi co jel lyžovat a lyže měl v interiéru po nárazu se lyže v prostoru rozkmytaly a těžce ho posekaly. Takže nevím chtělo by to vymyslet nějaký uchycení. Bohužel neuznávám moc "kola na střeše".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Mooc pekne naskladane panove, ja spis premejslel udelat nejakej drzacek abych tam nacpal dve kola bez sundani zadnich kol a aby se neodreli, dumal sem nad nejakou deskou kam bych chytl predni vidlu a zadni kola bych k ni pripl nejakejma paskama. Kdyby ste toto nekdo mel, tak prosim foto. At nemusim nic vymejslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...