Přejít na obsah

Jak na starou žvýkačku ?


Doporučené příspěvky

Když jsme si předloni pořídili Octu, tak jsme dostali i pěkně "zasezenou" žvýkačku na sedadle spolujezdce. Byla už stará, ztvrdlá a zanešená vrstvou prachu - skoro by ani nebyla vidět (při koupi jsem si ji zkrátka nevšimnul :feve: ), a vzhledem k tomu, že jinak bylo auto skoro jako nové, mně docela ta žvýkačka sra..

Tak jsem se tu ptal jak na ní :

Ale led nezabral a na máslo jsem neměl odvahu.

Kamarád Jirka řešil stejný problém! Koupil prostředek od firmy OMINO BIANCO a ono to fungovalo. Dal mně zbytek na vyzkoušení a jen jsem žasnul ! lol

Díky Jirko díky !

Nanesl jsem prostředek a začal čistit. Nejdříve se ze žvýkačky uvolnila veškerá špína a pak postupně i žvýkačka začala mizet... Tak jsem postup opakoval asi 10-krát a žvýkačka je totálně pryč. Nástavec na čističi (žlutý kartáček) lze i oklapnout a pod tekoucí vodou omýt.

Prostě to mají ty Italové vychytaný.

Takže na staré žvýkačky jedině : OMINO BIANCO !!!

Ahoj Pasat

post-3116-056761600 1281277599_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Chcem upozorni na dalsi, velmi vhodny ( a urcite lacnejsi )  pripravok.

 

Je to PERCHLORETYLEN, da sa kupit v drogerii resp. Farby-laky predajniach.v 0,5 l plastovych flaskach.

 

Skvele rozpusta zuvacku a zbytky samolepiek ( naspr. po dialnicnych nalepkach na skle ).

Vynikajuco odmastuje brzdove oblozenia, na rozdiel od benzinu mastnoty nedifunduju do vnutra oblozenia, ale sa vyplavuju von.

Bezne naterove hmoty nelepta.

Niektore plasty ( napr. polystyren ) vsak rozpusta . ( = vznikne tak celom dobre lepidlo :)

A este jedna vyhoda ( hlavne pre fajciarov ): je nehorlavy, horiaca zapalka sa v nom da zahasit,

( co sa o acetone asi neda povedat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luďa uzamkl následující téma
  • Luďa odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...