Přejít na obsah

trvanlivost pneumatik SII combi


jezekm

Doporučené příspěvky

  • o 8 měsíců později...

Ja mam ma mojom S2 103kW sedan continetalcontisport 5 225/45 R17 Y. Predchadzajuci majitel na nich najazdil cca caz 60 tis. km (mozno aj viac)

Ja som bol dnes v servise kedze auto vydavalo od prednej napravy huhlave zvuky (hu hu hu :) ) s tym ze mam vadne nejake lozisko. ale povedali mi ze loziska su ok

(nie su pocut) ale na 3 pneu je z vnutornej strany pila. a ze ten huhlavy zvuk teda urcite robia pneu... Moze to byt tak? mozu mat zle pneu aj takyto huhlavy zvukovy prejav?

(je to viac pocut pri nizsich rochlostiach) dezen je max 2 mozno viac mm. Som myslel ze na nich spravim este sezonu ale uz asi neee :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

ahoj pánové, na konci záruky mi začla hučet zadní náprava.....vyjádření servisu je, špatné zadní gumy. Bla bla povídačky, že za to mohou české silnice, že tam jezdím v kombíku většinou sám atd......aktuálně  Dunlop SP Sport Fastresponse  najeto cca 55tkm......což jak tak čtu není špatné :-) vzorek min 4mm ještě.....máte tip na nové obutí? Díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zni dobre...i kdyz o continentalech mi ve skodovce tvrdili, ze jsou tvrdsi a budou na to nachylnejsi :) ale neni nad realnou zkusenost.....

Ty dunlopy co se tyka jizdnich vlastnosti hodnotim pozitivne, ale az na tu pilu.... Premyslim jestli vzit vsechny 4 a nebo jen dve na zadek co huci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...