Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

Chtel bych znat Vase nazory na zmenu podsviceni octy na bilou. Zvazuju ze bych hodil do bila kompletne vsechno i s ovladacima prvkama a cerveny nechal pouze rucicky. Ted mi ale spousta lidi rika ze je lepsi si to udelat ala audi styl, ovladace do cervena a budiky do bila, ze budiky pak vic vyniknou a ze cely bily podsviceni strasne stahuje oci .. ted mam klasickou zelenou, predtim jsem mel octu s cervnym a byl sem rad ze uz ji nemam .. tak nevim, porate nekdo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borg: taky reseni, ale bila, modra, cervena uz je na me prilis

já budu dělat asi buď to co jsem psal a nebo jen modrá a rafičky red,už sem to viděl i vyfocený a nevypadá to tak špatně,myslel sem že tři barvy se budou mlátit,ale v poho

sakra štve mě že sem si tu fotku neuložil :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ja mam kombinaci modre budiky a cerveny rucicky a cerveny ovladaci prvky je to supr, ale uz z vyroby jsou pouzity led se snizenou svitivosti. Ja pouzil smd s svitivosti 45mcd a stejne je to jeste zbytecne dost. Navrhl jsem tedy regulator kterej dokaze zeslabit jas az k nule tedy od tmy az po plnej svit a myslim ze na cestu napr do chorvatska se to dost hodi. Jakakoliv barva jina nez zelena driv nebo pozdej ma snahu unavovat oci (po delsi dobe jizdy vnoci) :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...