Přejít na obsah

Drnčení při volnoběhu v interieru 1.2 TSI


kysa

Doporučené příspěvky

Ja keď som túto vec naposledy riešil v servise, tak mi tie hadičky poukladali v tých plastových držiakoch na iné miesta/pozície. Technik sa s tým hral asi 20 minút, ale od vtedy mám s týmto problémom svätý pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zdravím, přidávám se k tématu klepání v motorovém prostoru v místě před spolujezdcem. Myslel jsem, že opět rozvody. Po následné kontrole v servise, rozvody ok. Pak jsem si přečetl zdejší fórum a říkám si, to je ono. Tak jsem do toho prostoru hadiček narval igelitku z Lídlu (tu větší za 5 Kč:) a problém je vyřešen. Navíc je to autorizované Simpley Clever řešení, Superb v Laurinu má ve dveřích deštníky a Fábka v Tésíčku v motoru igelitku, určitě se mi bude někdy hodit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tohle klepání jsem taky dlouho pozoroval, na volnoběh a ještě sem musel zastavit a po nějaký době to začalo..pomáhalo zapnout/vypnout klimatizaci. V servisu mi už pán od příjmu kouknul do motoru a vyzkoušel vliv klimatizace na přestání klepání. Potom zahejbal s nějakejma těma distančníma plastama na hadicích/trubkách. Od tý doby (asi rok) jsem s nima jednou zahejbal i já, protože to zas klepalo a už je to několik měsíců dobrý.

 

U tý igelitky bych se skoro bál, aby se postupem času nějak nevyklepala směrem k řemenu a nezamotala se do něj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zkusím oživit toto téma... Nám začalo drnčení u dveří spolujezdce. Stále to zkoumám, ale nějak se mi nedaří. Přijde mi, že to je pravděpodobně z kapsy, ale 100% jistý si nejsem. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Když tu kapsu zkoumám, tak její dno není pevně přiděláno ke zbytku kapsy, možná to jde nějak oddělit. Ale nerad bych něco urval, navíc všude jsou jen návody, jak demontovat komplet tapec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma
V 14. 9. 2012 na 19:19, kaktus69 napsal:

Moje riešenie drčiacích trubiek,vložil som ich do izolacie na vodovodné trubky izolaciu natlačil zo zadu čim viac do predu.Prikladam foto.Auto r.v.10.2011.Problem pri.5000Km.Filter paliva od vyroby 6.6bar.post-74764-0-79003000-1347643038_thumb.jpost-74764-0-18841800-1347643049_thumb.jpost-74764-0-72232800-1347643058_thumb.jpost-74764-0-05998300-1347643068_thumb.jpost-74764-0-67791900-1347643078_thumb.jpost-74764-0-94694900-1347643087_thumb.jpost-74764-0-62556900-1347643095_thumb.j

Dobrý den vzpomenete si na rozměry izolace, vnitřní a vnější průměr? Děkuji Michal Tichý 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ja som tento problém mal už roky dozadu vyriešený, a práve predvčerom mi to začalo znovu drnčať. Našťastie približne viem, že čo to spôsobuje, takže niektorý deň posadím priateľku do auta aby počúvala, a ja následne nastavím tie potrubia tak, aby to nebolo počuť. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 10 měsíců později...

Taky to tady trošku oživím. Celé téma jsem si pročetl zkusím s tím něco vymyslet. Taky mi to drnčí. Jen pokud je auto zahřáté a jen na volnoběh.
Prvně jsem si myslel že je v palubovce něco uvolněné, ale jak to tady čtu, tak asi neee :D

 

Edit.: je to ten zvuk? Nepamatujete si? Jsem rád že jsem to tak zachytil, normálně to tak moc slyšet není. 

 

Edit.2: Tak to opravdu dělají palivové hadičky pod autem na straně spolujezdce. Oprava bude zdarma v autorizovaném servisu, kde bylo auto koupeno :) 

Editováno: , autor: Raider28
Přidání videa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...