Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. suntour

  Kryt pro nožní opěru

  Opěrky jsou dvě pro Octavii https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1k1864777b47h-krytka-nozni-opery-skoda-27617.html pro Superba https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3c18647779b9-kryt-nozni-opery-skoda-28168.html Jelikož jsem koupil dle rad pro Octavii a není to ono :( , tak si myslím že diskutéři mysleli pro Superba.
 3. miklisek

  LEDky do blinkrů a couvaček u RAPIDA/SPACEBACKU

  Jedno technické info. Použité LEDky mají tento příkon (měřeno a vypočteno z reálných hodnot v autě): zadní BA15S 4,6 W, boční T10 1,3 W. Takže tato přídavná zátěž by snad neměla ovlivnit elektroniku. Když je připojen přívěsný vozík, přidává 21 W. Navíc vpředu je LED pásek a ten 21 W jako původní žárovka blinkru ve světle určitě nemá.
 4. Jj je to tak. Diky. Moderátorovi se předem omlouvám jdu si spálit ruku
 5. První by měla být FL, druhá ne. Mimochodem, moderátor tě brzy napomene za citování předcházejícího příspěvku, je to proti pravidlům.
 6. Today
 7. Bohužel pro mě jsou oba termíny tabu. Prvni dělám a druhý ma prcek oslavu roku.🤗
 8. OK 👍. Která je teda která? Moje je ta poslední bourana
 9. arison

  Problém při tankování - vypínání pistole

  To McMatej. Omlouvám se, že odepisuji až Teď, ale "dobrák" soused nás vytopil, tak řešíme následky :-( Jinak ještě jednou moc díky za tvé rychlé reakce a rady! Ta pdfka je SUPER! Auto mi teď bude měsíc stát a pojedeme s ním až s dětmi hned po vysvědčení na prázdniny...docela se bojím do té palivové soustavy vrtat...(jak si psal, je to opravdudost nebezpečné) a mám strach abych tam něco nepotentočkoval a v horku to potom nemělo fatální následky :-( Zkoušel jsem cvičně vytáhnout jednu z hadiček vedoucí z vrchu do nádrže a brání sundání toho otočného zubatého kruhu, ale vůbec jsem s ní nehnul...připadá mi to, že je tam nějak nalisovaná a já bych jí nerad utrhl... to bych byl v pytli... Měl bych tam teď mít plnou (s odfouknutím, ještě cca. asi o 10l víc). Tak by mi to na pár km mělo vydržet... Pak budu řešit dál. Ještě jednou moc díky!
 10. octavia_66_tdi

  Fabia III pátý kvalt občas přes zuby

  Zdravím. Máme čerstvě FIII 2016, 1.0MPI 44kw, naj 29tis. Už se mi to stalo jednou a dnes jsem vypozoroval: Rozjedu se po rovince, či mírného kopce cca 100km/h nechám auto plachtit, pak při zařazení 5 stupně z neutrálu jde převodovka přes zuby. Nejsem si jistý, jestli je to pokaždé, ale soustředil jsem se a spojku při testu vyšlápl až o podlahu a bylo to tam také. Nevíte o nějaké technické radě, zda to někde někdo už neřešil, nebo někdo z vás?
 11. Druhá kapota není FL, prolis mezi světlem a maskou neodpovídá. Viz
 12. stastikp

  Koroze zadních kotoučů

  Zkusil jsem to projet a probrzdit i pres rucku jak to slo elektronickou. Neprijde me to lepsi spis me prijde, ze se vytvorily nove ryhy. Nejhorsi je stav vlevo vzadu. Zatim nepozoruju zadny piskani, huceni brzd ani jiny projevy. Spis jsme na to zatim prisli opticky. Dik za odkaz proctu tema.
 13. Patrik1971

  Koroze zadních kotoučů

  Staci si precitat a zistis,kde je pes zakopany.Ferda to tam vysvetluje a ma snad aj riesenie.
 14. Myslím, že tu nikdy nenapsal, že by plně deaktivoval, ale právě jen potlačil. No a podle tohoto logu to tedy vypadá, že potlačil to, aby se inteligentní regulátor nedostal na hladinu cca 12,5V, ale držel vyšší minimální hladinu, tedy cca 13,5V včetně nějaké odchylky. To že při zátěži=zvyšování rychlosti při rozjezdech to stále umí padnout níže je už věc principu rekuperace, která je jen omezená a ne zcela vypnutá. Starší platformy měly samy právě pro omezení rekuperace rovnou od výrobce implementovány tyto podmínky, pokud byla jedna z nich splněna (příslušný kontrolní bit=1), regulace šla z 12,5V na 13,5V i ve fázi jinak nízkého zatížení alternátoru... Zapnutý ventilátor vnitřního prostoru na vyšší stupeň Zapnuté vnitřní osvětlení Aktivován pravý blinkr Aktivován levý blinkr Zapnuta potkávací světla Predikce podpětí pro řídicí zařízení pro monitorování baterie Predikce podpětí pro dálková světla Predikce podpětí pro motor Predikce podpětí pro systém ESP ty tučné to už je AI level ... no a jen pro porovnání a info, VAS 6161 je brandovaný Midtronics EXP-800
 15. McMatej

  Koroze zadních kotoučů

  Já si myslím, že je to spíš problém destičky. Je moc měkká, rezavá tečka v ní vydře drážku a pak už se to jen zhoršuje. Pomohly by tvrdší destičky, ale jak je poznat? Nikde jsem žádné údaje o tvrdosti nenašel. Já teď mám nějaké Roadhouse a docela dobrý.
 16. Mýlíš se. Není jiná. Je tedy úplně stará se znakem přímo na kapotě a pak před face s po obě mají stejnou chromovou listu se znakem a pokaždé ji říkají jinak. Jednou před a jednou po face https://auto.bazos.cz/inzerat/104820252/Kapota-fabia-2.php https://www.sbazar.cz/marekhavirov2/detail/72524062-skoda-fabia-2-face-predni-kapota
 17. @MilanHos počkat počkat jak jako propustku 😂😂😂 takový pojem neznám..🤔🤔 oznámím jako hotovou věc, obleču se a jedu.. a pokud chceš být za hodného muže doma tak to oznam den dopředu ☺️😂👏🏻👏🏻
 18. Jan R.

  Škoda SCALA

  Kdyby to šlo takhle jednoduše u koncernu, ferda už by to zveřejnil a před dílnou by měl frontu.
 19. Martab

  Škoda SCALA

  Ale ono je to v obou případech stejné, ani u jednoho není ACC pouze o kódování. Navíc kamera za zrcátkem s ACC nijak nesouvisí (souvisí s dalšími funkcemi jako je ten TraficJam a další, ale se základním ACC ne).
 20. Stačí si porovnat fotky obou ročníků, FL má jinou masku i světla a kapota z předFL tudíž pasovat nebude.
 21. Jj diky za názor. Nicméně takový pocit mám taky, ale jisti si nejsem úplně stejne
 22. bitttpower

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  Ahoj ,není to sice z ulice ale snad nebude vadit když to dam semŠKODA Fabia R5 1,6 / EA 888 / 210kW / manuál
 23. Si myslim ze budou jine, uz jen diky svetlum, ktere jsou pred FL vice zaoblene. Odesláno z mého COR-L29 pomocí Tapatalk
 24. Ahoj, věděl by někdo jestli je rozdíl mezi kapotou na Fabia II před faceliftem 07-10 a po faceliftu 10-15? Shanim na facelift a nerad bych koupil něco co nebude pasovat. Diky
 25. Hophop

  Exteriérové doplňky

  Falešné výfuky za cca 1600.- Montáž dvě min. 👍😀
 26. PetriCZECH

  Škoda SCALA

  @Jan R. Jo no, Scala už má dost funkcí v paketech...
 27. PetriCZECH

  Škoda SCALA

  @ski1961 o FIII jsem nic nepsal. Psal jsem příklad k Superbu.
 1. Load more activity


×