Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Pokud ti nečistili klimu, tak mohlo jít jen o čistič palubky popřípadě čalounění. 
    • Jen né žádný fén! Já měněný sklo nemám a měl jsem to tam taky. Jestli tak si to jen utři a počkej na vyjádření servisu. Nic persklého ani promackleho tam nemáš.  
    • Nejdem to riesit sam. Nehnevaj sa, zaplatil som si za komfort noveho auta, kde som ocakaval, ze budem chodit na garancky. 5rocne auto som odstavil za nove len skrz najazdu km, ze nemusim mysliet na zvysenu udrzbu dalsie 2-3roky. A teraz, som na tom horsie. Caka ma kopec reklamacii a fakt nemienim nove auto servisovat sam i ked by som si to vedel poriesit. Ten cas chcem travit s rodinou a uzit si ho. Nie rozoberat nove auto a riesit to, co mali vychytat pocas testovania vo vyvoji. Ospravedlnujem sa, ale uz hodinu mnou lomcuje hnev, odkedy sa potvrdila ta sedacka. To bola posledna kvapka. To tie auta uz testuju opice, ci na kontrole kvality na vystupe nevidia ze volant je na sikmo, ze tie zadne dvere sa nedaju normalne zavriet. Tie tlmice na astre, ktora ma tazsie zadne dvere odkmitali 4,5 rokov denne min 3-4xotvorene kym boli v takom stave ako tie na scale a vymenil som ich. Budem sa dotazovat i na ne a pozriem si tam i funglovku v skode, vsetky body, ktore sa daju na aute z toho zoznamu reklamacie preverit.
    • Škoda, že máš tak špatnou zkušenost. S tou palubovkou bych na to zkusil přijít sám třeba vyndat celý kastlík spolejezdce a zkusit tam sáhnout. Servis jak řeší pazvuky, většinou to lidem do... To povolování opěradla - myslím, že je to k sobě nýtované v tom pohyblivém kloubu.
    • Ahoj, Tak ráno se rozsvítila dokonce i kontrolka motoru. Odvezl jsem auto hned do servisu, kde bylo zjištěno po rozebrání, že rozvodový řemen nějak tlačil na nějakou oblast motoru (vačka?) a tím došlo k závadě, že motor zněl jako traktor. Servis také řekl, že absolutně neví jak se to mohlo stát.  Potom udělali ještě diagnostiku auta s tím, že jediná závada co se objevila byla vadná lambda sonda. Takže když se kontrolka objeví znovu, budu lambdu řešit :)   Díky, (můžeme lock)
  • Create New...