Jump to content

Interiér

Dotazy a zkušenosti s interiérem

Subforums

1. Zadní část Roomster

Vše k Roomsteru od B sloupku dozadu

737

Vše týkající se Fabie II od B sloupku dozadu

269
168 topics in this forum

• 0 replies
    • 2,026 views
    • 1 reply
    • 1,312 views
    • 5 replies
    • 3,100 views
  1. bočný airbag

• 19 replies
    • 9,684 views
    • 26 replies
    • 8,048 views
    • 28 replies
    • 21,505 views
    • 1 reply
    • 1,228 views
    • 13 replies
    • 2,430 views
    • 41 replies
    • 16,448 views
    • 27 replies
    • 9,436 views
  2. Autokoberce

• 15 replies
    • 2,576 views
    • 12 replies
    • 2,724 views
  3. Spinac zpetneho zrcatka

• 7 replies
    • 2,464 views
    • 15 replies
    • 6,877 views
    • 17 replies
    • 8,379 views
    • 33 replies
    • 16,869 views
  4. Kondenzace vody ???

• 19 replies
    • 4,942 views
  5. potahy do vozu 1 2 3 4 7

• 163 replies
    • 44,330 views
  6. Držák tužky

• 2 replies
    • 1,483 views
    • 7 replies
    • 4,075 views
    • 4 replies
    • 1,871 views
    • 0 replies
    • 1,302 views
    • 5 replies
    • 3,848 views
    • 2 replies
    • 1,465 views
    • 37 replies
    • 9,434 views

• Aktuální příspěvky

• Ja jsem teda nakonec rozchodil ten OneApp. Ze zacatku jsem pripojoval kabelem a divil jsem se ze treba pres smartlink to je videt v karoqu na obrazovce ale app neni povolena pri jizde a hned jak se auto rozjede tak se na karoqu zavre, k cemu tam pak je mereni G, otacky, %plynu atd to se da pri jizde sledovat jen na mobilu.. Kazdopadne jizda se zaznamenava. Jak dojdu do auta zapnu na mobilu hotspot a zkontroluju ze mam pustenou OneApp, ani nepripojuji kabelem a OneApp hlasi ze je pripojena k autu a zaznamenava, pripadne obrazovka OneApp s aktualnimi udaji v mobilu ukazuje v realnem case na kolik mam zmackly plyn, brzdu atd. Zkusim pak jeste ten Skoda Connect taky mit pusteny, ale OneApp mi prijde detailnejsi a lepsi, dokonce se tam jizdy daji exportovat do PDF (nebo csv), a jsou nahrane i ve Skoda ucte protoze jsem app instaloval na tablet a hned se to tam nacetlo taky(s vyjimkiu jedne jizdy). Zajimave je ze to je oddelene protoze Skoda Connect ukazuje jina data o jizdach. Ja jsem teda puvodne doufal ze ty udaje o jizde jsou ulozeny nekde v aute, a ne ze se to nahrava online do mobilu.. Ale nevadi, co jsem cetl narky o tom jak Skoda Connect (ne)funguje jsem jeste nadseny z toho ze tohle mi zatim funguje dobre, jen jedna jizda mi zustala bez gps/mapy a nenahrala se na server ale v mobilu v OneApp ji mam. OneApp (android instalacni soubor .apk) jsem stahl z APKpure a radsi si ulozil i kopii. Jedina nevyhoda je ze misto Karoq mi rika ze mam Kodiaq, zrejme byl vyvoj aplikace ukoncen jeste nez vysel Karoq, pripominam ze OneApp je mrtva aplikace ktera uz se neda nainstalovat normalne ze storu - byla nahrazena aplikaci Skoda Connect.  
    • Mám tady první zkušenosti s provozem h2i jednotky na 2.0 tsi motoru (140kW). Po ujetí prvních cca 1000 km od instalace to vypadá na snížení spotřeby o cca 0,5l/100km, ale uvidíme po dlouhodobějším provozu. Benzín tankuju pořád stejný 95oktanů + VIF.
    • Pejska vozíme, sice jezevčík. Potah jsme máme z kauflandu. Spodní část nepropustí vodu  a horní je je potažená látkou. Obojek nepoužíváme, má kšíry, pás používáme také. 
    • Dobrý den. Mám úplně stejný problém. Během týdne 2x auto s vypnutým start stop systémem zhaslo. 1x během dojíždění v Eco módu ke křižovatce (motor zhaslý, ale posilovač řízení a brzd fungoval) a 1x při zastavení v Eco módu na křižovatce.  Vždy se objevila hláška "Nastartujte motor ručně". Cělkem nepříjemné. Nemohl by se nám tu k tomu někdo vyjádřit? Jestli je to chyba Eco módu, nebo mám čekat, že aj ve sportu se mi to za jízdy stane? + problém číslo 2: Při studeném volnoběhu, když auto stojí, se otáčky drží na nějaké hodnotě, ale pak ručička otáček začne rychle kmitat (po dobu třeba 5 sekund) +- 50 otáček (někdy to natočím a hodím to sem). Jinak motor jede bez problémů. Děkuji za odpověď. 
    • Odstranit tento příspěvek, děkuji.
  • Create New...