Přejít na obsah

Motor

Dotazy a zkušenosti s motory


84 témat v tomto fóru

    • 957 odpovědí
    • 220,5k zobrazení
  1. Vzduchové filtry 1 2 3 4 5

    • 101 odpovědí
    • 62,9k zobrazení
    • 126 odpovědí
    • 65,4k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 8,2k zobrazení
    • 15 odpovědí
    • 36,6k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 4,9k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 246 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 538 zobrazení
  2. Fabie 2 1.2 TSI prevodovka

    • 4 odpovědi
    • 1,9k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 2,2k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2,3k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 2,5k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 3,3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1,9k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 7,9k zobrazení
    • 13 odpovědí
    • 12,8k zobrazení
    • 13 odpovědí
    • 9,4k zobrazení
    • 17 odpovědí
    • 15,6k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 6,7k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2,5k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2,6k zobrazení
  3. Spojka 1.2 Tsi 77 kW - zivotnost

    • 9 odpovědí
    • 12,1k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 3,3k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 6,2k zobrazení
    • 23 odpovědí
    • 25,5k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj,  jdu si pro radu od zkusenejsich.  Prakticky vzdy kdyz startuju studeny auto, tak se na 1. rozjedu a pri potom do zahrati motoru (cca 1 km) se mi pri 1500-2000 neprijemne cuka na kazdym kvaltu. Pote vse zmizi. Zacalo to az pred koncem zimy. Poté jsem nechal delal naplne a filtry ale neustalo. Svicky mam pry v pohode. ) Nesetkal jste se s tim nekdo prosim ?  Diky za radu  O2 FL 2011 CFHC
    • Zkoušel jsem se ptát kde koho, ve výsledku bych řekl že životnost rozvodové sady bude cca 200 000 km nebo 10 let podle toho, co uplyne dříve.
    • Nechci se dohadovat, jsou prodejci a prodejci, to co píšeš, to jsou ale jenom spekulace. Kolik se asi vyrobilo aut s virtuálním pedálem a současně nemělo Matrix světla či jinou chybějící výbavu? Když budu dedukovat, začaly se napřed objednávat Kamiqy FE, ty měly Matrix i virtuální pedál všechny ve standardu, to znamená, že se začaly distribuovat až nedávno, když Matrix světla nebyla k dispozici. U ostatních modelu byl virtuální pedál součástí paketu City Premium, který do SE nešel vůbec, ve výbavě TS byl paket za 40 000 Kč a nebo šel do FE s Matrixy a do MC, kde byly Matrixy rovněž ve standardu. Takže vylučovací metodou přicházejí v úvahu jen vozy s výbavou TS. Takže pokud by si někdo objednal  virtuální pedál, automatické parkování a podvozek s volitelnou tuhostí za 40 000 Kč a nevzal si Matrix světla za 18 000 Kč, byla by to hodně divná konfigurace. Nehledě na to, že ve výrobě chyběly i další věci, jako některá kola, interiérové lišty atp. 
    • Ahoj co táhla řazení jsou seřízená? Je v pořádku spodní silentblok na nápravě? Co olej v převodovce?
    • Caute, zvysovali ste niekto podvozok? Ma to nejaky zasadny vplyv na spotrebu? Chodim pravidelne na chatu, kde je totalne rozbombardovana cesta. Pocul som, ze 4x4 ma trochu vyssi podvozok nez normalne, mam normalne tlmice, nie dcc, ale stale mi to pride malo a obcas je tam taka diera, ze trochu suchnem podvozok. Tak by som to rad upravil.
×
×
  • Vytvořit nový...