Přejít na obsah

Magazín

výběr toho nej ze stránek SKODAHOME.cz


3 590 témat v tomto fóru

    • 0 odpovědí
    • 442 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 286 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 291 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 455 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 271 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 368 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 395 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 237 zobrazení
  1. PF 2024

    • 0 odpovědí
    • 506 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 369 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 389 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 432 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 561 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 402 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 482 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 382 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 472 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 397 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 428 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 376 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 532 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 391 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 375 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 568 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 405 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • @Tomas_cz1 super 👍 můžeš dát i konkrétní link na produkt ?  
    • Zdravím, tak jsem nasadil ledky od osramu a mám dotaz. Ledky neumí funkci leaving home a coming home? Nebo se to musí někde navolit? Když odemknu auto, tak se světla nerozsvítí. Až když otočím klíčkem. Díky za info
    • Ahoj,  jdu si pro radu od zkusenejsich.  Prakticky vzdy kdyz startuju studeny auto, tak se na 1. rozjedu a pri potom do zahrati motoru (cca 1 km) se mi pri 1500-2000 neprijemne cuka na kazdym kvaltu. Pote vse zmizi. Zacalo to az pred koncem zimy. Poté jsem nechal delal naplne a filtry ale neustalo. Svicky mam pry v pohode. ) Nesetkal jste se s tim nekdo prosim ?  Diky za radu  O2 FL 2011 CFHC
    • Zkoušel jsem se ptát kde koho, ve výsledku bych řekl že životnost rozvodové sady bude cca 200 000 km nebo 10 let podle toho, co uplyne dříve.
    • Nechci se dohadovat, jsou prodejci a prodejci, to co píšeš, to jsou ale jenom spekulace. Kolik se asi vyrobilo aut s virtuálním pedálem a současně nemělo Matrix světla či jinou chybějící výbavu? Když budu dedukovat, začaly se napřed objednávat Kamiqy FE, ty měly Matrix i virtuální pedál všechny ve standardu, to znamená, že se začaly distribuovat až nedávno, když Matrix světla nebyla k dispozici. U ostatních modelu byl virtuální pedál součástí paketu City Premium, který do SE nešel vůbec, ve výbavě TS byl paket za 40 000 Kč a nebo šel do FE s Matrixy a do MC, kde byly Matrixy rovněž ve standardu. Takže vylučovací metodou přicházejí v úvahu jen vozy s výbavou TS. Takže pokud by si někdo objednal  virtuální pedál, automatické parkování a podvozek s volitelnou tuhostí za 40 000 Kč a nevzal si Matrix světla za 18 000 Kč, byla by to hodně divná konfigurace. Nehledě na to, že ve výrobě chyběly i další věci, jako některá kola, interiérové lišty atp. 
×
×
  • Vytvořit nový...