Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hospoda FA & RO

Pokec pro Fabii a Roomster

70 témat v tomto fóru

• 3 odpovědi
      • 5 546 zobrazení
      • 48 odpovědí
      • 12 112 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 746 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 2 600 zobrazení
    1. Čištění ozonem

• 1 odpověď
      • 2 506 zobrazení
      • 8 odpovědí
      • 3 060 zobrazení
    2. Dobrý servis Plzeň

• 1 odpověď
      • 1 188 zobrazení
    3. E-shop autokozmetiky

• 7 odpovědí
      • 2 447 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 2 564 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 2 083 zobrazení
    4. fabia combi drive

• 22 odpovědí
      • 1 352 zobrazení
      • 152 odpovědí
      • 21 272 zobrazení
    5. filtre VIKA

• 2 odpovědi
      • 2 889 zobrazení
      • 4 odpovědi
      • 9 009 zobrazení
    6. Hledám brigádu.

• 0 odpovědí
      • 1 363 zobrazení
      • 27 odpovědí
      • 5 052 zobrazení
    7. honování

• 3 odpovědi
      • 2 271 zobrazení
    8. Hospodský pokec

• 60 283 odpovědí
      • 2 169 291 zobrazení
    9. imobilizer

• 1 odpověď
      • 2 010 zobrazení
      • 72 odpovědí
      • 10 413 zobrazení
      • 17 odpovědí
      • 4 268 zobrazení
      • 13 odpovědí
      • 3 845 zobrazení
    10. Jindrův Coffe shop

• 301 odpovědí
      • 11 913 zobrazení
      • 39 odpovědí
      • 8 478 zobrazení
    11. Klepání v akceleraci

• 1 odpověď
      • 1 007 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Jak se to pak tedy po vypnuti chova? Kdyz s rekuperaci nekdy nedobiji vubec a nekdy pres 15V, jak se to chova s vypnutou? Dobiji to standardne 13,6 nebo 14,8 nebo kolik je normal u aut ktera nemaji rekuperaci?   Mam presne problem jako @Jiří Smetánka, auto se proste nenabije do plna, protoze se mu zrovna nechce a pak nefunguje NT.
      • Ahojte,  chcem sa opýtať či a ako sa dá vyriešiť "problém" kolísania svietenia LED žiaroviek v Octavia III facelift. Vymenil som v interiéri klasické žiarovky za LED žiarovky na osvetlenie nôh, kufra a v úložnom priestore pred spolujazdcom. Všetky svietia a aj stmievajú sa v poriadku, ale v úložnom priestore pred spolujazdcom a v kufri na pravej strane svetlo kolíše. (slabne/zosilnieva proste žiarovka mihá). Myslel som že sú chybné žiarovky tak som ich aj vymenil ale stále to robilo to isté. Skúsil som ich aj vymeniť za iný typ (tiež LED), ale neúspešne. Menil som aj pozíciu celého svetelného modulu (vymenil ľavé za pravé v kufri) a ani to nepomohlo.  Aj tie žiarovky čo mihotali som vymenil so žiarovkami na osvetlení nôh a tam svieti v poriadku ale v tom kufri a kastlíku mihocú.   Existuje nejaké riešenie ( myslím iné ako nehať originál žiarovky :) )   Ďakujem
      • Poklicky maju priemer 69mm ... tak som si objednal Origa AUdi kedze v tomto rozmere som nevedel ani v číne nájsť skodovacke...    A ano dizajn je zaujimavy a sedi aj k Superbu 
      • On se nikdo ze tvych 1.1 MKč u ŠA neposere. Zkus se svezt ve Fabii. Zrovna Fabia není  na drnčení tolik náchylná. Se supem srovnatelná. 
      • 40-45 tisíc km to by pro mě mohly být akorát tak ty 3 letní sezóny  Tak uvidíme, jak dlouho mi vydrží ty Bravurisky 3