Jump to content

Škoda SUV - Yeti, Kodiaq, Karoq a Kamiq

Forums

1. 14,798

naše hospůdka...

1,587

The ŠKODA KODIAQ, a large 4.70 metre long SUV boasting up to seven seats and one of the largest luggage compartments in its class, provides oodles of space even for the most demanding families. The KODIAQ also catches the eye thanks to its distinctive design, comfortable ride, high ground clearance combined with intelligent 4×4 drive and sheer practicality

3,801

naše hospůdka u Kodiaqa

1,890

The KAROQ, the younger and smaller brother of the KODIAQ, is a compact SUV. Its size and stylish design make it a perfect fit for the city, and thanks to the intelligent 4x4 drive and Off-road mode it handles just as well when you explore off the beaten track.

7,088

naše hospůdka u Karoqa

43

Slovo KAMIQ pochází z jazyka Inuitů, obývajících sever Kanady a Grónsko. Popisuje stav, kdy něco přirozeně „padne jako ulité“ za všech okolností. 

761

• Aktuální příspěvky

• Nemám s tím žádné zkušenosti, ale když jsem uvažoval o změně barvy, napadla mě fólie. Asi by byla levnější, ale nevím zda by držela na případně odpovídajícím laku...
    • Kluci dobrý řady, ale pokud chce Vojtapablo vyzkoušet v bezpečí okruhu jak se chová auto ve vyšších rychlostech, tak mu Závodní pneu nebo půjčený auto nepomůžou. A furt lepší, když limit auta zkusí na okruhu než v provozu na silnici.    Lepší než volný ježdění na vokruhu pokud nemáš zkušenost, je škola smyku, gde ti vysvětlí co a jak a poradí ti i s jízdou ve vyšších rychlostech a pak si to zkusíš v praxi.   https://www.polygonbrno.cz/skolasmyku/advanced/  
    • Opravit to jde, ale potom dalkova svetla sviti pocitově mnohem méně. Mel jsem to tak nastaveno, a po tydnu jsem byl rád za původní nastavení. Je to jen o zvyku, už o mezera ani nevím. 
    • Mám to stejné a byl jsem v servise, kdy technik zkoušel za volantem při odbočování vlevo s vyšlápnutou spojkou střídavě dávat dvojku a neutrál. Na neutrál ticho, na dvojku hrčení (zvuk motoru). Šel celkem najisto, jedná se o vadné uložení převodovky... (na 99% dle technikovo slov) EDIT: Ještě doplním že mám 1.5 TSI z 12/2018 a technik byl hodně překvapený, že to ještě u těchto novějších aut není vyřešené...
    • S 206 kw jsem najel kilo, s 200 kw mám teď 11k. 206 má syrovejsi zvuk, auta mi přijdou ze jedou podobně. Obě jsem zajížděl já. Srovnání třeba z 50 na 150 ale zmerene nemám. Papirově má snad 200 kw i lepší hodnoty
  • Create New...