Jump to content

Baby SkodaHome

10 topics in this forum

1. Máca má kluka

• 43 replies
      • 17,277 views
    2. Standis tátou

• 37 replies
      • 14,299 views
    3. Standis podruhé tátou

• 9 replies
      • 6,029 views
      • 6 replies
      • 5,509 views
    4. Amoghovic přírůstek :-)

• 9 replies
      • 5,037 views
    5. Walda junior

• 5 replies
      • 5,670 views
    6. Crake - podruhe tatou :o)))

• 4 replies
      • 5,105 views
      • 44 replies
      • 16,055 views
      • 9 replies
      • 5,521 views
    7. Šmoula tatínkem

• 23 replies
      • 7,368 views

• Aktuální příspěvky

• Je to tak ako píšete. Aj som nad tým niekoľko dní rozmýšľal, že prečo som si myslel, že to píska "stereo", a asi som na to prišiel. Zo siedmych rokov čo som auto vlastnil, som skoro 6 rokov parkoval tak, že keď som cúval do boxu, tak som mal jeden stĺp vždy pri ľavom zadnom rohu auta. A tým, že to pískalo z ľavej strany, automaticky som nabral predstavu, že to pískanie je podľa strán, a že to hraje zo zadných reproduktorov. Takže celé to bol môj omyl.

Na druhej strane, ak už rádiá a navigácie v aute ukazujú aj na displeji čiarky z parkovacích senzorov, koľko by ich stálo dorobiť softvérovú funkcionalitu, že by to púšťalo pípanie do reproduktorov podľa toho z ktorého smeru je prekážka? Asi nula celá nič, a ešte mohli aj ušetriť náklady na reproduktor v B-stĺpiku.
      • @Jojo91 Vidím, že máme zmetky ze stejné várky. 😐   Já objednával MY2017.
      • Bol som v piatok servise, nechal som zmerať reťaz a výsledok je znovu 71 mm ako pár rokov dozadu. Reťaz je stále pôvodná, v momente merania najazdených 149160 km. Tým pádom to teraz neriešim, reťaz nechávam.
      • Ja by som zatiaľ počkal s obetami, o chvíľu sa určite tu niekde na fóre objaví celý článok preskenovaný do PDF.. tak ako furt!
      • Třeba bude black packet za příplatek...