Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>

Toto fórum obsahuje 10 témat

• 37 odpovědí
    • 10 177 zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 4 242 zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 3 786 zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 3 498 zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 3 633 zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 3 382 zobrazení
    • 40 odpovědí
    • 10 476 zobrazení
    • 44 odpovědí
    • 12 353 zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 4 116 zobrazení
    • 23 odpovědí
    • 5 527 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Prodat proč ne, proto jsem psal o budoucím majiteli.
    • › 20letý Fin Juuso Nordgren se za volantem továrního vozu ŠKODA FABIA R5 zúčastní Španělské rally (RallyRACC Catalunya) › Finský juniorský šampión sezóny 2015 … Continued Příspěvek ŠKODA zahajuje program pro mladé jezdce – Juuso Nordgren pojede Španělskou rally pochází z SKODAHOME.cz Zobrazit celý článek
    • Jak píše Losky. Nejde ani tak o velikost kufru (i když když už tak jako tak vozím kupu vzduchu v lifru, proč nemít pravidelnější tvar než limitující skloněné okno), jako o vzhled. Já osobně moc sedany a liftbacky nemusím, radši mám combi (proto už mám 4. firemní lift ). A o zmíněném parkování nemluvě, lift je nepřehledný, kdo není zvyklý, bez senzorů ani ránu a parkuje navíc nakřivo. Pokud mluvíme o stejném půdorysu, nevidím důvod proč nekoupit kombi  
    • Ono dost lidí si koupí kombi třeba jen kvůli vzhledu. Nevím, přijde mi, že Ty taky vozíš jen vzduch k hovnu. Prostě liftu chybí ta střecha a navíc, mě se s kombi parkuje lépe jak třeba s Rapidem liftem. No a i kdyby měl větší kufr, tak nevidím důvod si nekoupit O3, která je přeci jen někde jinde.    
    • Detail bude ten, ze k odberu az tak minimalne za pul roku