Toto fórum obsahuje 10 témat

• 43 odpovědí
    • 11 067 zobrazení
    • 37 odpovědí
    • 10 582 zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 4 329 zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 3 875 zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 3 583 zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 3 720 zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 3 460 zobrazení
    • 44 odpovědí
    • 12 626 zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 4 209 zobrazení
    • 23 odpovědí
    • 5 613 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• me zadna nabidka nedosla od tm, ale kamarad me preposlal email od tm kde mu to do vanoc nabizeji za 499 Kc i s tarifem za 249 Kc/mes.
    • http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/eu-musi-byt-silena-od-roku-2021-chce-online-sledovat-spotrebu-vsech-aut/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu To je přímo zrůdnost co EU zase vymyslela. Takto vetráni budou nejžádanější
    • tak jsem zase ujel nějaký ten tisíc km s navigací po Rakousku a zjsitil jsem, že aby mi Columbus ukazoval na mapě moje POI (radary a Asfinag odpočívadla), musím mít nastaveno měřítko 750 m, jinak nesjou na mapě vidět... nejsem si úplně jist, ale mám pocit, že to tak dříve nebylo...
    • Brzdy závidím, ale aký tam je motor?  
    • Pred mesicem jsem zacal pozorovat nejake hluhy subjektivne z prave strany ... vyvrcholilo to tim ze to pri startovani a zpatecce vydavalo celkem strasidelne kovove zvuky ... Mel jsem celkem nahnano, tak jsme to u znameho zvedli a bylo jasno ... tepelny stit kolem vyfuku - ten hlinikovy, mel urvane 4 z 6 tech velkych narazecich vejirovych podlozek ... respektive bylo to urvane okolo ... 1200 za novy nasrat, za 15 minut hotove vetsi alu podlozky a vyreseno ...