Jump to content

Baby SkodaHome

10 topics in this forum

1. Máca má kluka

• 43 replies
      • 17,277 views
    2. Standis tátou

• 37 replies
      • 14,299 views
    3. Standis podruhé tátou

• 9 replies
      • 6,029 views
      • 6 replies
      • 5,509 views
    4. Amoghovic přírůstek :-)

• 9 replies
      • 5,037 views
    5. Walda junior

• 5 replies
      • 5,670 views
    6. Crake - podruhe tatou :o)))

• 4 replies
      • 5,105 views
      • 44 replies
      • 16,055 views
      • 9 replies
      • 5,521 views
    7. Šmoula tatínkem

• 23 replies
      • 7,368 views

• Aktuální příspěvky

• Mam mobil Samsung S8 jakou verzi Apkmirror potrebuju?
      • Vedl jsem se "Sellerem" diskuzi, ale je to jen mlácení prázdné slámy ... my product is high quality ... install and see ... bla bla bla ...   Jak jsem psal výše. Otevřel jsem dispute přes Ali a přijal jimi nabízený refund. Pak mi napsal ... You have opened the dispute Deducted my money ... :-)   Pro mě case closed.   Hodně štěstí.
      • Rapid dopadl výborně hlavně např. brzdy po 100 tis. km na půlce životnosti s ohledem, že Rapid tahal karavan je hodně dobrý výsledek.
      • @Jarek_OV Uz to tak vypada ... 
      • Je to tak ako píšete. Aj som nad tým niekoľko dní rozmýšľal, že prečo som si myslel, že to píska "stereo", a asi som na to prišiel. Zo siedmych rokov čo som auto vlastnil, som skoro 6 rokov parkoval tak, že keď som cúval do boxu, tak som mal jeden stĺp vždy pri ľavom zadnom rohu auta. A tým, že to pískalo z ľavej strany, automaticky som nabral predstavu, že to pískanie je podľa strán, a že to hraje zo zadných reproduktorov. Takže celé to bol môj omyl.

Na druhej strane, ak už rádiá a navigácie v aute ukazujú aj na displeji čiarky z parkovacích senzorov, koľko by ich stálo dorobiť softvérovú funkcionalitu, že by to púšťalo pípanie do reproduktorov podľa toho z ktorého smeru je prekážka? Asi nula celá nič, a ešte mohli aj ušetriť náklady na reproduktor v B-stĺpiku.