Přejít na obsah

Baby SkodaHome


10 témat v tomto fóru

  1. Amoghovic přírůstek :-)

    • 9 odpovědí
    • 10,1k zobrazení
  2. Crake - podruhe tatou :o)))

    • 4 odpovědi
    • 10,6k zobrazení
  3. Máca má kluka 1 2

    • 43 odpovědí
    • 30,3k zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 10,6k zobrazení
    • 44 odpovědí
    • 26,5k zobrazení
  4. Šmoula tatínkem

    • 23 odpovědí
    • 13,3k zobrazení
  5. Standis podruhé tátou

    • 9 odpovědí
    • 11,5k zobrazení
  6. Standis tátou 1 2

    • 37 odpovědí
    • 25,5k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 11k zobrazení
  7. Walda junior

    • 5 odpovědí
    • 11,2k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Nechci se dohadovat, jsou prodejci a prodejci, to co píšeš, to jsou ale jenom spekulace. Kolik se asi vyrobilo aut s virtuálním pedálem a současně nemělo Matrix světla či jinou chybějící výbavu? Když budu dedukovat, začaly se napřed objednávat Kamiqy FE, ty měly Matrix i virtuální pedál všechny ve standardu, to znamená, že se začaly distribuovat až nedávno, když Matrix světla nebyla k dispozici. U ostatních modelu byl virtuální pedál součástí paketu City Premium, který do SE nešel vůbec, ve výbavě TS byl paket za 40 000 Kč a nebo šel do FE s Matrixy a do MC, kde byly Matrixy rovněž ve standardu. Takže vylučovací metodou přicházejí v úvahu jen vozy s výbavou TS. Takže pokud by si někdo objednal  virtuální pedál, automatické parkování a podvozek s volitelnou tuhostí za 40 000 Kč a nevzal si Matrix světla za 18 000 Kč, byla by to hodně divná konfigurace. Nehledě na to, že ve výrobě chyběly i další věci, jako některá kola, interiérové lišty atp. 
    • Ahoj co táhla řazení jsou seřízená? Je v pořádku spodní silentblok na nápravě? Co olej v převodovce?
    • Caute, zvysovali ste niekto podvozok? Ma to nejaky zasadny vplyv na spotrebu? Chodim pravidelne na chatu, kde je totalne rozbombardovana cesta. Pocul som, ze 4x4 ma trochu vyssi podvozok nez normalne, mam normalne tlmice, nie dcc, ale stale mi to pride malo a obcas je tam taka diera, ze trochu suchnem podvozok. Tak by som to rad upravil.
    • Ahoj,   dnes jsem měl stejný problém u svého vozidla Škoda Superb 2 liftback, 3.6, 2011. Udělal jsem ráno chybu, když jsem se snažil znovu spárovat telefon, který jsem už propojený měl (Huawei P10), ale z důvodu hard resetu telefonu si tento Škoda bluetooth nepamatoval.   Bohužel jsem nedokončil párování při stojícím vozidlu a mylně jsem se domníval, že to dokončím odpoledne po práci. Stále se mi na Maxidotu zobrazovalo, že spárování telefonu nejde dokončit, protože tento úkon lze dokončit pouze při stojícím vozidlu a to i přes to, že vozidlo skutečně stálo. Vrátit zpět šlo pouze dlouhým přidržením tlačítka na volantu "Zpět".   Po návratu domu jsem v rádiu Columbus zmáčkl tlačítko "Phone" a zvolil jedinou možnou nabídku "Tovární nastavení". Vrátil jsem se k tomuto problému až večer. S sebou jsem měl mobilní telefon Huawei P10 s vypnutým bluetoothem a ještě druhý telefon Motorola G54 5G se zapnutým bluetoothem.   Po zapnutí klíčku do první polohy a naběhnutí Maxidotu jsem vstoupil do menu "Telefon" a dál vyhledat zařízení. Motorolu to našlo velmi rychle a po zadání pinu proběhlo v pořádku i spárování.   Následně jsem zapnul bluetooth i na prvním telefonu Huawei P10 a v Maxidotu dal opět vyhledat zařízení. Tentokrát se mi zobrazil i tento mobilní telefon a jeho spárování proběhlo taktéž v pořádku.   Omlouvám se, pokud jsem nepřesně uvedl názvy menu, ale příspěvek píši již z pohodlí domova.   Snad toto někomu pomůže.   Hezký večer      Ace
×
×
  • Vytvořit nový...