Přejít na obsah


  • Aktuální příspěvky

    • 2000 euro za skoro nový motor je podle mého názoru hodně dobré.... Pokud je auto po karosářské stránce v dobrém stavu, tak nevidím důvod do GO motoru za tyto peníze nejít. Ten motor dá dalších 100K bez problémů. Když koupíš ojeté auto nevíš čím si reálně prošlo a v jakém je stavu.   Na druhou stranu si motor musel něčím špatným projít. Tyto motory najezdí běžně přes 200K km aniž by se do takového stavu dostali.
    • Boj s klimatickou změnou je třídní boj. Nebudeme to dělat jako komunisté, kteří znárodňovali bohaté... Boj s klimatickou změnou je jiný druh zbraně, jak ovládat lid.... I to padlo v rozhovoru s Filipem Turkem, kde odpovídal na otázky moderátorky, proč se vlastně Evropa Grenn dealem střílí do vlastní nohy. Ne, nemusíte s ním souhlasit, já taktéž nejsem s ním 100% zajedno, ale snad některým to stojí za to si to vyslechnout. Nesmyslné  plácání do vody to zase není. Ostatně bude to mít pokračování v dalším dílu, který se bude věnovat elektromobilitě a hlavně bateriím....      
    • Tak mám šedou quartz 😀. Vypadá pokaždé jinak, právě podle světla.
    • Tak jsem se mrknul na fugl novou scalu  selection a je to uplne to same, takze si odpovidam sam - je to normalni  nic se nedeje...
×
×
  • Vytvořit nový...