Přejít na obsah

Exteriér

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.


87 témat v tomto fóru

  1. Čím umývať YETIho

    • 14 odpovědí
    • 18,8k zobrazení
  2. zadní dveře

    • 9 odpovědí
    • 3,7k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 5,4k zobrazení
    • 12 odpovědí
    • 3,6k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 3,4k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 2,3k zobrazení
  3. střešní okno

    • 2 odpovědi
    • 2,1k zobrazení
  4. barva dle VIN?

    • 1 odpověď
    • 2,6k zobrazení
  5. Yeti zadní nárazník 1 2

    • 35 odpovědí
    • 22,8k zobrazení
  6. Tažné zařízení Yeti 1 2 3

    • 54 odpovědí
    • 34,3k zobrazení
  7. Koroze karoserie 1 2 3 4 5

    • 105 odpovědí
    • 57,8k zobrazení
  8. Zrkadlo - divný diel

    • 3 odpovědi
    • 1,7k zobrazení
    • 49 odpovědí
    • 31,3k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 3,5k zobrazení
  9. City vs Outdoor

    • 2 odpovědi
    • 2,2k zobrazení
    • 21 odpovědí
    • 12,7k zobrazení
  10. příčníky na hagusy 1 2 3 4

    • 78 odpovědí
    • 65,7k zobrazení
  11. Víčko nádrže

    • 2 odpovědi
    • 3,1k zobrazení
  12. Ochrana chladice krytem 1 2

    • 35 odpovědí
    • 20,9k zobrazení
  13. Zadní zástěrky

    • 9 odpovědí
    • 2,8k zobrazení
  14. Zpětná zrcátka 1 2

    • 28 odpovědí
    • 22,1k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 4,4k zobrazení
  15. Chrom maska

    • 5 odpovědí
    • 6,9k zobrazení
    • 125 odpovědí
    • 78,8k zobrazení
  16. Demontáž hagusů

    • 1 odpověď
    • 4,5k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • @NemesiSK Ano vypadá to, že jsem dostal stejný update podle popisu, protože tlačítko TA se chová úplně stejně.    @MarcianoMLK Ja jsem ještě neměl možnost to projet v noci, ale jak tak čtu, tak sice vyřešili problém že světla neblikaji, ale dají se teda vůbec používat, když má kamera menší dosah? To je teda ojeb zas. Každopádně díky za info, já se jesre k jízdě v noci nedostal. Budeš to ještě nějak řešit? Že ta kamera zase nefunguje jak má a má malou citlivost? Mám obavu že tohle už půjde jen velmi těžko prokázat... 😒   Jinak to tlačítko TA je asi nějakou aktualizaci asistentů jak píšeš, protože mě se to chová stejně. Zjistili jsme to tak že zena jela sama někam a pak přišla  nadávala, že nefunguje Tempomat, že se tam jen něco přepíná, že vždy zmackla jen tlačítko na volantu a teď níc.😃 Tak jsem se šel mrknout a dělá to přesně co máš na videu.  Nicméně tahle funkčnost je zmíněná u MY23   Dale se jesre můžeš podívat do nastavení asistentů, protože když jsem je na základě tohodle prohlížel, tak jsem objevil asistovsnou změnu jízdního pruhu, kterou jsem na 100% memel.         
    • Už som nečakal, že sa tu ešte niekedy objavíš To je hodne zaujímavé, u mňa vymenili kameru a niekde na pozadí riešili SW kamery. lebo je to predsa lacnejšie. Je ale riadne nanič, že to má negatívne efekty, to treba so servisom riešiť, pripadá mi to ako narýchlo zbúchaný SW. Možno to je ten istý SW kamery, ktorý dostal aj @JirikHL Ja zas TA ani adaptívny tempomat nemám.
    • Ahoj, dlouho jsem nepsal. Ale mám nové info. Naposledy před pul rokem si vzali na skoro měsíc auto do továrny. Prý si stáhli data ohledně světel. ( pobliknutí Matrix světel po minutí protijedoucího vozidla). Mezi tím furt nějaký “seřizování” které nepomahalo. Minuly týden mi volali ze Škoda jim poslala z vývojového centra nový SW kamery. Tak jsem si auto včera vyzvedl a dnes zkusil, po překvapení to funguje 😃😃. Matrix po minutí protijedoucího vozidla tak pravá strana svítí furt. ALE! Kamera má extrémně malou citlivost aby poznala auto v dálce o dost méně než předtím. A další problém nevím jak je to možné ale nejde aktivovat travel assist tlačítkem na volantu. Tím se vždy zapnul AAC a travel assist zároveň. Teď musím travel assist zapnout packou tempomatu. Ten to tlačitko na volantu funguje jako vyber AAC nebo travel assist. No blbě se to popisuje tak nahraju krátké video. Dejte vědět kdyby to mel nekdo stejně. Možná to je nový SW assistentů ale podle je to BUG v SW co se nahrál po te aktualizaci kamery.  IMG_2502.mov    
    • @csabac občan za dverami ja odpadnem. si malo inak pritlacil na skodovku resp mal si to dat "do telky" ako ten typek len skoda ze sme sa nedozvedeli ako to s nim doriesili kedze podpisal mlcanlivost ale tak asi ku jeho spokojnosti.
    • Díky za radu, až půjdu na servis, tak jim to tam nahlásím. 
×
×
  • Vytvořit nový...