Přejít na obsah

Soutěž - ( nejen ) nej Fabia


6 témat v tomto fóru

    • 131 odpovědí
    • 151,6k zobrazení
  1. Fabia 2010 -FINÁLE

    • 9 odpovědí
    • 15,6k zobrazení
  2. "SMOLAŘ ROKU 2010" 1 2

    • 28 odpovědí
    • 21,6k zobrazení
  3. Fabia 2010

    • 21 odpovědí
    • 17,9k zobrazení
  4. FABIA 09

    • 21 odpovědí
    • 13,2k zobrazení
  5. Fabia 2009

    • 3 odpovědi
    • 9,8k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Ahoj, nevíme si rady co dál.  Na vozidle s motorem 2.0tdi rok výroby 2016 Karoq mi občas auto nestartuje!  Když vozidlo nejde nastartovat rozblika se zhaveni zobrazí se tyto závady: Autohold je nedostupný  Závada lane assist  Front assist nedostupný  Závada elektrické parkovací brzdy Závada natáčení světla (afs)  Když nejde nastartovat zkoušel jsem brzdu a světla a normálně fungují, když se povedlo nastartovat fungovalo úplně všechno jak mělo. Většinou musím zamknout auto a počkat až všechno zhasne pak znovu vlézt do auta a po několika pokusech auto nastartuje. Vypadá to tak, že auto se ani nepokusi nastartovat. Absutne si s tím nikdo neví rady a než zkusím autorizovaný servis tak třeba pomůže někdo tady. Ještě bych chtěl dodat, že mi dodělali tažné zarizeni které funguje bez chybi, ale po této instalaci mi tento problém začal dělat, tak nevím jestli neporusili nějaké kabel ve sběrnici kde jsou pojistky, často to píše nějaký zkrat na relé a zkrat na kostru atd. Dnes sem udělal výpis závad a je na fotkách u příspěvku. Tento problém byl i nadále když se odpojil jednotka tazneho a řídící jednotka auta nakodovala na původní nastavení.
    • 17586-linearni 02 Lambda sonda proud cerpadla Auto Rafresh P1178-35-00-preruseni vcem je problém děkuji 
    • Ahoj nemuže mi někdo poradit kde ho přesně najdu tento senzor nebo popřípadě fotku děkuji moc
    • Nenašel někdo někde na netu jak vypadají ty 20" kola Rilla bez aerokrytů?  
    • Je to na reklamaci. Rozvody mohou být problematické. U mě postačilo promazání. Pokud nepomůže, mění rozvody. 
×
×
  • Vytvořit nový...