Přejít na obsah

Autohifi, Navigace


18 témat v tomto fóru

  1. Navigace Move & Fun 1 2 3 4 12

    • 291 odpovědí
    • 96,2k zobrazení
    • 100 odpovědí
    • 41,2k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 512 zobrazení
  2. Retrofitting FL radio to pre-FL Citigo

    • 1 odpověď
    • 1,2k zobrazení
  3. DAB

    • 3 odpovědi
    • 8,1k zobrazení
    • 36 odpovědí
    • 26,6k zobrazení
  4. Drzak na mobil 1 2 3

    • 54 odpovědí
    • 26,8k zobrazení
  5. Citigo a 9" autoradio

    • 0 odpovědí
    • 2,5k zobrazení
    • 11 odpovědí
    • 5,2k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 2,1k zobrazení
  6. Soundsystem

    • 8 odpovědí
    • 9,3k zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 9k zobrazení
    • 14 odpovědí
    • 9,1k zobrazení
  7. Couvací kamera

    • 6 odpovědí
    • 5,2k zobrazení
  8. TMC v Move&Fun

    • 3 odpovědi
    • 8,6k zobrazení
  9. Rádio Funky

    • 5 odpovědí
    • 10,4k zobrazení
  10. Zadni repro

    • 3 odpovědi
    • 9k zobrazení
  11. Zapojení Move&Fun

    • 7 odpovědí
    • 10k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Caute, zvysovali ste niekto podvozok? Ma to nejaky zasadny vplyv na spotrebu? Chodim pravidelne na chatu, kde je totalne rozbombardovana cesta. Pocul som, ze 4x4 ma trochu vyssi podvozok nez normalne, mam normalne tlmice, nie dcc, ale stale mi to pride malo a obcas je tam taka diera, ze trochu suchnem podvozok. Tak by som to rad upravil.
    • Ahoj,   dnes jsem měl stejný problém. Udělal jsem ráno chybu, když jsem se snažil znovu spárovat telefon, který jsem už propojený měl (Huawei P10), ale z důvodu hard resetu telefonu si tento Škoda bluetooth nepamatoval.   Bohužel jsem nedokončil párování při stojícím vozidlu a mylně jsem se domníval, že to dokončím odpoledne po práci. Stále se mi na Maxidotu zobrazovalo, že spárování telefonu nejde dokončit, protože tento úkon lze dokončit pouze při stojícím vozidlu a to i přes to, že vozidlo skutečně stálo. Vrátit zpět šlo pouze dlouhým přidržením tlačítka na volantu "Zpět".   Po návratu domu jsem v rádiu Columbus zmáčkl tlačítko "Phone" a zvolil jedinou možnou nabídku "Tovární nastavení". Vrátil jsem se k tomuto problému až večer. S sebou jsem měl mobilní telefon Huawei P10 s vypnutým bluetoothem a ještě druhý telefon Motorola G54 5G se zapnutým bluetoothem.   Po zapnutí klíčku do první polohy a naběhnutí Maxidotu jsem vstoupil do menu "Telefon" a dál vyhledat zařízení. Motorolu to našlo velmi rychle a po zadání pinu proběhlo v pořádku i spárování.   Následně jsem zapnul bluetooth i na prvním telefonu Huawei P10 a v Maxidotu dal opět vyhledat zařízení. Tentokrát se mi zobrazil i tento mobilní telefon a jeho spárování proběhlo taktéž v pořádku.   Omlouvám se, pokud jsem nepřesně uvedl názvy menu, ale příspěvek píši již z pohodlí domova.   Snad toto někomu pomůže.   Hezký večer      Ace
    • no evidentně říká každý dealer něco jiného...není pravda, že nikdo ze zákazníků nedostal vozidlo s aktivním pedálem..FL kamiq se začal vyrábět v 5.týdnu a od té doby se montoval aktivní virtuální pedál..tahle informace, kdy se to změnilo je až ze začátku března, a od 6.3. vyšel nový ceník, kde již virtuální pedál nebyl.. do té doby, kdo auto dostal a měl štěstí, že se vyrobil jako komplet, tak dostal auto s aktivním pedálem..znám osobně 2 takové a svolávačky jsou, protože již oba byli na dodatečné deaktivaci...
    • když si znovu přečti ten dopis, to je právě pro zákazníky, kterým byl deaktivován ve výrobě, nebo to snad špatně čtu? žádné svolávačky nejsou, žádný virtuál by z výroby neměl být aktivní, co mi říkal prodejce, svolávat se budou zákazníci až na aktivaci po dořešení software.... 
×
×
  • Vytvořit nový...