Jump to content

Povinná ručení

12 topics in this forum

1. Povinné ručení 1 2 3 4 9

• 201 replies
    • 46.1k views
    • 3 replies
    • 6.6k views
    • 11 replies
    • 8.7k views
    • 1 reply
    • 5.6k views
    • 10 replies
    • 5.4k views
    • 6 replies
    • 8.1k views
    • 1 reply
    • 5.1k views
    • 10 replies
    • 8.1k views
    • 0 replies
    • 5.3k views
    • 0 replies
    • 5.9k views
    • 0 replies
    • 5.5k views
    • 32 replies
    • 17.1k views

• Aktuální příspěvky

• Už jsem se radoval, že to bude tím povolením datového připojení pro AA, ale ne. Stále stejný postup. Zapojím kabel, AA hned naběhne. V nastavení povolím bezdrát, > odpojím kabel, mobil je k autu připojen přes bluetooth i wifi (viz obrázky), ale pod záložkou app vidím šedou ikonku AA a když na ni kliknu, spojení selhalo. Mobil mám z ofic. distribuce, s poslední aktualizací výrobce. Auto mám týden, vyrobeno před měsícem, takže předpokládám též aktuální fw.  
    • Co to je "normální auto"? Třeba u BMW to mám ve standardu.
    • Pro zajímavost posílám aktuální záznam dálkového měření (IoT) mé autobaterie za situace, kdy auto parkuje, ale stále běží 2 kamery (4K a FullHD) s odběrem cca 0,4A. Baterie je jištěna regulátorem, který kamery vypne při poklesu napětí na 11,8V. Napětí necelých 14V je při jízdě, kdy je gelová baterie Exide nabíjena na 100%.
    • Nabehne to , ak dazd ustane, ci zmierni. pri snehu vacsinou nie, lebo ten i namrza. asi 2tyzdne dozadu, ci kedy bol lejak na dialnici, tak vtedy mi to vyhodilo naposledy. potom som cistil auto a pozeral masku, zesice to ma v radare take rebrovania, no na vacsej ploche je na hmat hladky povrch, takze tam skusim nalepit tu nano foliu z ktorej steka dole voda a sneh
    • Tak on koncern je snad i jediný, kdo to u normálních aut ukazuje.
  • Create New...