Jump to content

Povinná ručení

12 topics in this forum

1. Povinné ručení 1 2 3 4 9

• 201 replies
    • 48k views
    • 3 replies
    • 7k views
    • 11 replies
    • 9.1k views
    • 1 reply
    • 5.9k views
    • 10 replies
    • 5.8k views
    • 6 replies
    • 8.5k views
    • 1 reply
    • 5.4k views
    • 10 replies
    • 8.5k views
    • 0 replies
    • 5.6k views
    • 0 replies
    • 6.2k views
    • 0 replies
    • 5.8k views
    • 32 replies
    • 17.7k views

• Aktuální příspěvky

• Zdravím, prosím nevíte někdo jestli lze vyměnit ventilátor chladiče bez demontáže chladiče? Jedná se o fabii 1.4 MPI bez Klimy AME. Děkuji moc za radu.
    • @Pecolda  a spol. napište mu SZ
    • Akorát já nemám nový volant  co má octavie 4
    • Z ofiko Škoda Auto mám informaci, že čekačka na Superb Combi 2.0 TSI 140kW cca 24-26 týdnů, ale nevěřím tomu.   Ono při dotazování na Škoda Auto i všemožné dealery to bude vždycky cca půl roku nebo i méně (v případě Combi), ale jakmile dojde na kupní smlouvu, tak prd, 48 týdnů a buď podepiš a čekej a nebo uteč.    Nicméně co jsem se tak ptal kolem, tak s objednáním nových vozů je to všude obdobné. Subaru mi řeklo únor 2022 nejdříve. Pokud někdo chce auto hned, vybrat jedině skladovku, jinak čekat, čekat a čekat.   P. S. Možná příští léto se v tom Dragonu i projedu 😄
    • Možná zkusím, ale moc nevěřím. Ještě řeknu mechanikovi, ať všechny gumy sundá z disků a přeháže je a znovu vyváží. Četl jsem, že je možné, že si někde guma prostě nesedne s diskem a přehazujete se to. Na žádným předchozím autě jsem takový problém neměl. Vždy to po vyvážení bylo ok.
  • Create New...