Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

• Aktuální příspěvky

• U mne to bylo olejové čerpadlo - hučení podle vyšších ot. víc a navíc mírný pokles výkonu - nechtělo se tomu ochotně do kopce, do vyšších rychlostí, jak to bylo dřív. Myslel jsem i na ložisko alternátoru.
    • Ahoj, a spojí se s jakoukoliv OBD jednotkou? Promiň za hloupej dotaz, ale chtěl bych si sehnat na Yetiho 2012.
    • Používám v autě toto   https://www.lidl-shop.cz/ULTIMATESPEED-Protiskluzova-ochranna-podlozka/p100232417   je to dobré že po tom nic neklouže a je to za pár peněz
    • Jednalo se o takový zvuk ? https://youtu.be/B-1pyxK4_tk
    • Máte na výběr jen koncern, protože půl republiky patří nadnárodním zejména německým vlastníkům. Jak jsem psal už dříve, v práci projektujeme i pro Škodu pro všechny její závody. Je dán seznam výrobců a výrobků, které vyžadují, vesměs jsou to výrobky té nejvyšší kvality převážně německé, ale i jiné od kulových uzávěrů po čerpadla až vzduchotechnické jednotky a to i přesto, že se to kolikrát nedožije konce záruky v tom smyslu, že se ten celek třeba po 3-4 letech zase předělává pro aktuální potřeby Škodovky. Ok, to beru. Co my ale vadí, vyžadují tu nejlepší kvalitu na trhnu v podstatě, ale sami kolikrát vědomě pustí díly do montáže nedomrdlé konstrukčně, ale i materiálově a spoléhají, že to nějakou záruku vydrží a nebo že většina lidí to nebude řešit ( obzvláště firemní klientela, která to má s těmi zárukami trochu jinak). Jak by se třeba líbilo jim, kdyby ty výrobky co osazují do výroby nutné k provozu se každou chvíli sraly a byly furt nutné odstávky kvůli kdejaké kravině. Ostatně jako mě se nelíbilo, že mi auto stálo kvůli řadě problémů v servisu nemohl jsem jej užívat, což mi kolikrát působilo nemalé komplikace. Tak, že tak. To si příště klidně koupím Dácii za třetinu ceny s vědomím, že to auto občas kvůli nějaké drobnosti v servisu bude, ale budu vědět, že jsem ušetřil 3/4 ceny třeba. k čemu je mi luxus, výkon atd. když člověk musí furt něco řešit už v záruce. Ano, máte pravdu, že ne všichni jste měli se svými škodami problémy v takové míře a pak rozumím třeba Marcelovi, že je spokojen a nemá důvod něco měnit. Mně se Škodovky pořád taky libí, jsou to praktická a vesměs dobře vymyšlená auta, o tom po tom. Nelíbí se mi ovšem cenová politika Škody ruku v ruce s trendem všeobecně  klesající kvality. Od známého ze svařovny vím, že se pořád dělají porovnávací zkoušky plechů a jiných dílů jak už mězi díly koncernu, tak i s díly konkurence. Některé údajně u škody vycházejí co se vlastností týče i lépe než některé karosářské díly BMW atd. Na druhou stranu se vše dělá tak aby Škoda byla vždy horší o něco než VW. Tedy pokud bych měl někdy volit koncern, tak osobně pokud bych na to měl bych zvolil raději VW, cenový rozdíl už není takový co býval a když člověk porovná výbavy, tak kolikrát VW vyjde na stejno co škoda, ne-li levněji.