Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Včera jsem umyl auto a dnes otevřu zadní dveře a mam to zase špinavé po nějaké době to musí přece začít reznout, nechápu Škodovku proč to tak blbě udělaly.
    • Já teda nevím, ale běžně jezdím s dojezdem 0 až 100km - takže u mě neplatí žádná výjimka, když mám dojezd 150km a trasa má zhruba stejně tak, ta rezerva je tam vždy i vůči oficiálně udávaným dojezdům - zatímco když dojde baterka, zkrátka došla, to známe třeba z mobilů.
    • @Ver123 pořád se mi nechce věřit že v systémů infotainmentu ti to dali do základního nastavení? Protože vše co jsi měla nastavené v rádiu tak jsi musela znovu nastavit ne?...  Napadá mě ještě jestli původní majitel náhodou nenakodoval odemknutí jedny dveře při zastavení a zbytek jsou uzamčené víc o tom bude vědět asi@wirera nebo potom nějaký ten uhnitý kabel ve dveří.
    • Predokolka. Tohle bylo zrovna velkým tématem pro výběru. Ale po zkušenostech s obojím jsem zatím víc nakloněn predokolce. 4x4 má dost výhod, ale taky nevýhod. A ty nevýhodu pro mě dost převažují. Ale zrovna tohle podle mě hodně záleží na tom kde a jak bude auto jezdit 
  • Create New...