Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Za vsetkym hladajte emisie tj EU, a nieco aj usetri automobilka. 
    • Zdravim.   Jakou mas RJ? Musis pocitac se ze elektroinstalce treba dodelat.   Skodovka v dobe F1 prodavala sadu mlhovek BFB 400 003. Je to origo dil
    • Hmm, tak to se mi moc nelíbí, teď mám na 3 naftovém rs 340. Měnit to na novém autě taky nedává moc smysl. zkusím pak v salónu jestli mi výměnu nacení.
    • Moje dnešni spotřeha, vic foto Cesta  Zadov, přes Vimperk České Budějky, Tábor,Pelhřimov, dále po dálnici na Brno, Ostrava, konec v Orlové. Dvě zastávky  jedna v Pelhřimově nabrán benzín, proto na tripu jen 288 km, druhá před Ostravou manželka už fakt musela :-) Za mne spokojenost, najeto pět tisíc, na to že je na D1 tolik omezení na 80 km/h , 4.7 pěkná spotřeba, jo a po Pelhřimov řídila manželka.  
    • Ahojte! Chcem opytat sa ci by si mi vedel niekto poradit, ktory okruh sa moze prerusit bez toho, ze by to zacalo vypisovat chybu na palubke, popripadne robit nejake problemy... pokial to bude v zazname to nie je problem to si vymazem diagnostikou. Na O3 Uvazoval som aj na jednoduchsim domacim VAMom... kde by som prerusoval 3 okruhy pomocou podobneho, ale mensieho konektoru.... Moja myslienka je prerusit: 1.okruh nieco z motora 2.nieco z OBD zasuvky /tu ma napadlo prerusit CAN L, CAN H, aby sa nedala napojit diagnostika 3. nejaky doplnkov okruh...   vopred dakujem za radu
  • Create New...