Jump to content

Hospůdka u RAPIDa

37 topics in this forum

• 25 replies
    • 10,345 views
    • 10 replies
    • 3,964 views
  1. co se stalo s pneu ?

• 9 replies
    • 3,800 views
  2. Škoda Rapid pro Indii - dovoz

• 15 replies
    • 4,454 views
  3. Kočičí oči

• 2 replies
    • 2,600 views
    • 0 replies
    • 3,076 views
  4. Rapid vs Octavia ? 1 2

• 42 replies
    • 13,354 views
    • 13 replies
    • 8,542 views
    • 5 replies
    • 5,694 views
    • 23 replies
    • 5,097 views
    • 10 replies
    • 8,894 views
    • 0 replies
    • 3,424 views

• Aktuální příspěvky

• Ta Tvoje svíčka je cca o 1 mm delší. Jestliže Ti to jeźdí bez problémů, asi to vadit nebude. Bál jsem se, aby se píst v horní úvrati nedotkl svíčky (dobré, žes to vyzkoušel :- ). Každopádně máš o ten objem svíčky navíc větší kompresní poměr a zážeh probíhá blíž pístu. Jestli toto vadí, Ti neumím říct, je pro laika moc detail. Každopádně je můžeš vyměnit, za 2000km Ti to škody nenadělalo. Takže je to stejně ja Tobě.
    • Není i fotka z boku? Jsou to platinové? Na přímím slunci by měli být do žlutozelená.
    • Ale počkej, co jsem si já myslel, tak auto bez přípravy má v TP v hmotnostech nuly "0" tam to zapsat nejde, auta s přípravou by měli mít to co psal p2p a tam by to mělo být možné..
    • Ahoj, v mojom TP je pre 16" tento rozmer, avsak mozno pre tvoje auto sa moze trochu lisit co sa tyka hmotnostneho a rychlostneho indexu a mozno aj sirky. Skus si to overit u importera. Ak ti ide vyslovene o dojazdove koleso, taku uzovku, tak tu urcite v TP mat nebudes, ale jej rozmer byva 125/70 R16. Detaily ako ET a sirka disku neovladam, ale nad tym by som si v tomto pripade hlavu nelamal.    
    • A ty třetiny, kde se to zastavuje jsou taky "níž", když ti před koncem vznikla další zastávka? Tak jak to popisuješ, to vypadá, že tím šťourání v motorku jsi to celé pošoupnul směrem dolu (jestli mi rozumíš :-) - jinými slovy, že ta periodicita vzniká právě v motorku. Neodpovídá ta 1/3 náhodou jedné otočce toho velkého kola v převodu motorku?
  • Create New...