Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

80 témat v tomto fóru

1. Amundsen+

• 155 odpovědí
      • 38 199 zobrazení
    2. SWING

• 71 odpovědí
      • 13 671 zobrazení
    3. Columbus v Rapidu.

• 13 odpovědí
      • 8 042 zobrazení
      • 9 odpovědí
      • 1 373 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 125 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 124 zobrazení
    4. Android Auto

• 28 odpovědí
      • 5 694 zobrazení
    5. DAB

• 13 odpovědí
      • 2 925 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 1 477 zobrazení
    6. MR2017 - Radio Swing špatně přehrává MP3

• 0 odpovědí
      • 243 zobrazení
    7. Apple Carplay

• 8 odpovědí
      • 3 026 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 467 zobrazení
    8. Alternativne Navi/Radio

• 24 odpovědí
      • 5 374 zobrazení
    9. SmartLink Rapid

• 43 odpovědí
      • 10 565 zobrazení
    10. bluetooth rapid

• 80 odpovědí
      • 24 736 zobrazení
      • 15 odpovědí
      • 2 157 zobrazení
      • 16 odpovědí
      • 1 316 zobrazení
    11. Anténa

• 8 odpovědí
      • 2 116 zobrazení
      • 4 odpovědi
      • 1 131 zobrazení
    12. Barevná loga stanic

• 2 odpovědi
      • 2 547 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 1 306 zobrazení
      • 34 odpovědí
      • 6 796 zobrazení
    13. Amundsen II

• 0 odpovědí
      • 1 274 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 344 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 937 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Zvuk je vrzání, dnes jsem zrovna jel po delší trase a přejížděl retardéry, na kterých to studené vždy vrzne při zhoupnutí. Dnes jsem měl najeto možná za celý den tak 30-50km a k vrznutí nedošlo , pravda je ale, že jsem nejel sám, ale s další 1,5 osobou
      • Je to sice OT, ale odpovím ti, že doma ani ve firmě nic takového čínského nemám (max. Jižní Korea nebo Taiwan, proč to s tím srovnáváš, proboha?). Tyto věci určitě nepodceňuji, a Mordor je pro mě ještě možná ještě větší průser než ta kont. Čína. Mě to osobně jedno není. Správa a zabezpečení dat je jedna velká neznámá :-(   Ty nižší verze Pandory, které jedou jen přes dálku a BT LE, určitě datovou SIMku nepotřebují, je ale jasné, že tam jsou funkce omezené a bez telemetrie.   A ano, téma je o dálkovém startu motoru a ovládání NT, to vím, sám jsem ho zakládal, a napsal jsem tam i "Pandora", ale myslím, že nic nebrání se k této funkci vyjádřit i v souvislosti s jinými systémy...
      • Cim vacsi to bude robit hluk, tym viac v prdeli to lozisko bude a kedze tam bude aj vyssi valivy odpor, budes mat na danej strane teplejsie koleso. Mne tiez cosi vpredu huci a podozrievam z toho lozisko na pravom kolese. Momentalne je to taky mierny cyklicky hukot ako ked mas zjazdene pneumatiky, ktore zacinaju hucat. No a v zakrute to samozrejme pocut pri zatazeni viac.
      • Se omlouvam opravdu to tam je sem se teda prretap nu stane se s vekem holt clovek zmatkuje asi dekuji😉
      • Hm a co v pripade, ze zastavis na semafore, vidis tam pocitadlo casu, povies si, ze nebudes tak dlho stat na brzde (napr 60s), tak zatiahnes rucnu a zhasnu ti svetla (denne)? Nie je rozumnejsie skor nastavit, aby nesvietili pri polohe spinaca svetiel na 0?