Přejít na obsah

Elektrika


519 témat v tomto fóru

    • 3,3k odpovědí
    • 1m zobrazení
    • 83 odpovědí
    • 47,3k zobrazení
  1. Autobaterie 1 2 3 4 40

    • 986 odpovědí
    • 282,1k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 2,1k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 2,1k zobrazení
    • 305 odpovědí
    • 119,2k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 103 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 152 zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 225 zobrazení
    • 7 odpovědí
    • 5k zobrazení
    • 7 odpovědí
    • 410 zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 290 zobrazení
  2. Parkovací kamera 1 2 3 4 16

    • 396 odpovědí
    • 155k zobrazení
  3. Vybíjení baterie

    • 2 odpovědi
    • 1k zobrazení
    • 41 odpovědí
    • 49,8k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 290 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 145 zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 2,2k zobrazení
    • 22 odpovědí
    • 1k zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 373 zobrazení
  4. Závada start stop 1 2

    • 38 odpovědí
    • 29k zobrazení
    • 11 odpovědí
    • 7,5k zobrazení
    • 7 odpovědí
    • 653 zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 490 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 315 zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Lamborghini je nejnovějším výrobcem automobilů, který obnovil svou firemní identitu jemně aktualizovaným logem. Nenápadně přepracovaného zuřícího býka uvidíme nejen na digitálních kanálech společnosti, ale také na skutečných autech. Je pravděpodobné, že náhrada Huracan a plug-in hybrid Urus budou prvními, kteří získají aktualizovaný odznak později v tomto roce. Ale změnilo se přesně? No, moc ne. Písmo „ Lamborghini “ je nyní o něco širší než dříve. Černá a bílá zůstávají primárními barvami – „symbolizují jasnou identitu značky“. Žlutá a nový zlatý odstín slouží jako akcentní barvy. Zajímavé je, že italská exotická automobilka také hodlá používat legendárního býka bez štítu, ale to […] Článek Nové logo Lamborghini vypadá hodně jako staré logo se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
    • No jjá bych primárně viděl problém v tom vstřikovači, resp, že není nakodovaný. Případně udělat pořádnou diagnostiku, jestli nejsou i jiné vstřiky v háji. 
    • Dobrý den, já nakonec musel vyměnit vstřiky všechny. Chtěl jsem ušetřit, ale ten zvuk motoru byl šílený.  Předpokládám, že servisák ví, že se nové, nebo repasované vstřiky musí vždy přes diagnostiku nakódovat. Já mám nyní 1200 km po opravě a zatím vše v pořádku. Hezký den   
    • Evropským komisařům, mimo jiné i Věře Jourové končí pomalu, ale jistě  mandát v EK, i když možné je všechno, tedy i to, že někteří členové komise se tam mohou dostat znovu, Ursulu von Der Layenovou jako popř. staronovou šéfku EK nevyjímaje.  No a i zmiňovaná Jourová  se tak trochu rozpovídala o Green dealu, ačkoliv to jistě není její stěžejní  obor. Na otázku novinářů, zda podle ní po červnových volbách do Evropského parlamentu dojde k revizi Green Dealu, Jourová  odpověděla: „Co bych já udělala, kdybych na to měla vliv, tak bych asi trvala na tom, aby se udělaly precizní dopadové studie jednotlivých klíčových částí, zejména emisních povolenek a zásahu do průmyslu." Na otázku, co by takové studie měly obsahovat, Věra Jourová odpověděla: "Dopady na regiony, na vrstvy obyvatel a na sektory a na průmysl. Musím říct, že už když jsme to schvalovali, tak mně osobně tyto opravdu podrobné studie chyběly. A říkala jsem, že nastane doba, kdy si budeme muset ujasnit na základě dat a faktů, jestli mají pravdu ti, kteří říkají, že Green Deal zlikviduje evropský průmysl, nebo jestli mají pravdu ti, kteří říkají, pojďme to vydržet, technologie jdou kupředu a dostaneme tím konkurenční výhodu i globálně. Myslím si, že je potřeba se dozvědět, jak to vlastně je, protože i v oblasti zelené dohody slyšíme příliš mnoho aktivismu a fanatismu a příliš málo faktů. A jedním z faktů je, že pokud Unie zavádí nějaká opatření směrem ke snížení klimatické katastrofy, ano, tady použiji toto silné slovo, tak to vždycky doprovází finanční podporou, což se děje i tady, ale moc se o tom nemluví."   Jen by mě zajímalo na čí popud a pod čí kuratelou členové EK jednali, tak jak jednali, když dnes se pomalu každý z nich omlouvá,  a sype si popel na hlavu, že se to zatím až tak moc s Green dealem nedaří.   Novinář Milan Smutný k tomuto tématu  napsal výstižný článek, kde ty některé  dopady, které si EK raději asi ani nechtěla zadávat pojmenoval, no  a není to rozhodně veselé čtení. Ostatně co je dnes veselého, nebo pozitivního v tom, co dnes řeší a projednává EU, EK,  Europarlament nebo Rada Evropy???   To bychom museli dlouho hledat,  jako tu pomyslnou jehlu v kupce sena....    https://medium.seznam.cz/clanek/milan-smutny-sokuji-zpoved-mistopredsedkyne-ek-v-jourove-o-nerealnosti-tzv-zelene-dohody-eu-59345#utm_source=subscription_notification&utm_medium=email&utm_campaign=subscribe  
    • Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Měla jsem stejný problém na dálnici jak popisujete. Dala jsem auto do servisu, vyměnil vstřik 3 válce. Už po cestě domů se mi nelíbil zvuk motoru, strašně klepe. Když mám nižší otáčky třeba 1500 tak mi klepe celé autoa hrozně duní. Ok dojela sem domů bez chyby. Dnes ráno jsem nastartovala, otáčky klesky, motor cuknul a opět vyskočila chyba motoru a bliká kontrolka žhavení. Servisak mi řekl že to může být elektrika. Co myslíte? Nebo to udělal špatně?? Děkuju za odpověď 
×
×
  • Vytvořit nový...