Jump to content

Motor 1.0 CNG

Sign in to follow this  

8 topics in this forum

• 1 reply
    • 445 views
    • 3 replies
    • 419 views
  1. Kolik máte najeto?

• 9 replies
    • 2,496 views
    • 4 replies
    • 612 views
    • 3 replies
    • 480 views
  2. CNG zmizelo z ceniku

• 7 replies
    • 1,001 views
  3. CNG

• 8 replies
    • 2,898 views
  4. Testy Citigo 1.0 CNG

• 0 replies
    • 3,729 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Ahoj, Prosím potřeboval bych poradit s výběrem jednotky komfortu pro vůz Fabia II r.v 2007 před Faceliftem. Vůz je z výroby osazen centrálním zamykáním bez DO. DO jsem doinstaloval neoriginální jednotkou. Nyní ale neoriginální jednotka DO odešla. Podle všech informací co jsem zjistil, když vyměním jednotku komfortu za jiný typ, tak by měla jít naučit originální dálka. Moje aktuální jednotka komfortu je 5J0 959 433. Jakou bych měl zakoupit, aby mi originální dálka fungovala(nejraději bych koupil tu nejlepší, co umí vše, abych to už nemusel řešit, když si vymyslím i další úpravy vozu). Dále se chci zeptat, když budu jednotku měnit, budou mi pasovat konektory a budu je muset přepinovat? Díky
    • zhruba pred rokem jsem koupil S2 1.6tdi 77kw 2012 auto bylo nacipovane, ten chip byl od .... a proste jsem ho nechtel, nechal jsem tam dat origo 9978 v domeni ze skodovka vi co dela a jezdil. Auto nezralo dalo se i za 5.5l    ja ten motor neznal nevedel co od nej cekat ale nevyhovoval me proste otravna jizda pokud jsem zapomel vytocit 2ku tak se 3ka nechytla na 5ku se nedalo jet 85 proste shit! ted jsem tam nechal dat 9971 a nestacim se divit kdybych to auto koupil nove a oni me ho takhle znicili to nemohl nekdo prejit ted je to jine auto!! kdyz vytacim motor nerve, takze se to subektivne mnohem lip toci a jede od spoda lip takze tocit nemusim stejne trasy a o 1l mensi spotreba je neuveritelny jaky shit z toho legalne po DG udelali se divim ze jim nekdo nerozbil hubu
    • Mám to podobně, jakmile jedu sám celkem to jde, na dovolenou jsem jel plně naloženej a byl jsem nemile překvapený jak se osvit prudce zhoršil. Když si uvědomím, že je to pouze mizerným nastavením, tak to opravdu nasere. Neumím si představit až se začnou prodávat ve větším matrixový světla, kde je seřízení již vyšší dívčí, jak to evidentně nyní nezvládající Škoda servisy zvládnou.
    • Tak po pár jízdách ve tmě můžu říct, že to svítí opravdu nízko jako asi každému. Žádné překvapení se nekoná bohužel. Ale jednou po městě jsme jeli v pěti lidech a ještě něco v kufru a ty světla svítili opravdu tak maximálně 5 metrů před auto!!! No nedokážu si představit takhle jet mimo město kde nebudou svítit pouliční lampy. To je neskutečný. A za tohle jsem si připlatil 20 tisíc! Teď jenom doufám, že nebude problém s tím seřízením.
  • Create New...