Jump to content

Citigo / 1 - Motor

Sign in to follow this  

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic
Sign in to follow this  


 • Aktuální příspěvky

  • Mal som 296 000, vstreky povodne, turbo povodne, dvojhmotka odisla pri 289 000, cerpadlo povodne, dpf povodne trochu prepustalo (na niektorych vzdnikne prasklina) kod motora som mal CFFB. Tankoval som obyc diesel, sem tam VIF. Ja som jazdil do prace 25 km a pre to auto to bolo si myslim v pohode. ak je to s DSG chip je otazny kvoli prevodovke/spojke, ak je manual isiel by som do chipu urcite ja som mal DSG tak som si ho radsej nedal, s emisnou nebude problem pri chipe kedze ma DPF.
  • Obávám se, že velikost okna nezměníš. Je to tak v aplikaci. 
  • Toto mi řekli v autorizáku v HB o nástřiku vůbec nechtěli slyšet jen celý díl
  • Projel jsem to jen tak letmo, ale asi z vás mám najeto nejvíc. Nemám tedy Citigo, ale Volkswagen UP! CNG   Nyní najeto 246000, jezdilo v nějakém rozvozu. Já mám auto necelý rok, najel jsem na něm 10000km. Jezdí dobře, dělal jsem jen běžný servis, olej a rozvody. Ještě se chystám na olej v převodovce a na svíčky.    
  • Ahoj,   Mám možnost koupit ojetého Superba II FL 2014 2.0 Tdi 103kw. První majitel je otec. Najel cca 85 000km. Cena 250 000,-   Aktuálně mám Passat B6 2.0FSi 110kw. Zajímá mě několik věcí:   Jak je na to Sup se spolehlivostí, jedná se o druhou generaci motoru? Ea189 nebo ea288, která je lepší?   V kolika km u vás odešli vstřiku,turbo, dvouhmota, cerpadlo,DPF,...?   Celou dobu tankoval naftu od Benziny, ale jen základní, žádnou premiovku, co jsem koukal tak v ní jsou taky biosrágory. U baráku mám EuroOil, tak bych bral natu tam + Vif(je to doubrá volba?). Můžou kvůli mi kvuli benzině odejít dříve vsřiky?   Do práce to mám 22km, jinak často dlouhé trasy, nákupy do Prahy cca 50km, hodně dovolených, rakousko v lětě i zimě. Myslím že naftu již užiju. Snad nezruinuji něco tou krátkou trasou do práce, jaký na to máte názor?   Je bezpečný lehký čip na 120-125kw (samozřejmě u nějakou profíka i s emisema atd)? 110kw u Fsi je příjemných, ale říkal jsem si, že kybych si bral novější auto, tak bych chtěl určitě větší výkon.   Děkuji moz za odpovědi/názor          
×
×
 • Create New...