Jump to content

Citigo / 2 - Palivo, spalina, chlazení


0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic


  • Aktuální příspěvky

    • @Štulpa-  stačí trochu pročíst celé téma a odpověď najdeš....
    • Čaute, další dotaz. Dělá to někomu taky tohle s řadící pákou ? Dělá to na pátým kvaltu docela dost mi přijde. Na třetím mi přijde že taky, ale maličkato.  Pokud to není z videa patrný... při jízdě na pátý stupeň a sundání nohy z plynu se řadící páka zakvrdlá,při následným sešlápnutí se páka znovu zakvrdlá. Co to může být ? Jinak kvalt jako takovej a všechny ostatní jdou hezky zašoupnout, když je auto ledový tak jednička a dvojka jdou hůř vrazit na místo, ale po ohřátí v pohodě. Díky za poznatky 😀 Olej v převodovce nebyl nikdy měněný a nechám ho na doporučení vyměnit až ve 250 000 km. Teď najeto 204k  2017 110kw 20231208_145346.mp4
    • Toto ti neviem povedať. Možno má Škodovka ako OE inú zmes od Bridgestone, musel by som pozrieť, či je nejaké extra značenie na pneumatike. Každopádne naozaj platí to, že to nie je športová pneumatika (obzvlášť nie na Superbe) a pri rýchlych prejazdoch zákrut má napr. tendenciu pískať. Brzdenie je ale bez problémov. Porovnávať môžem ešte s PremiumContact 6 ktoré mám na Fabii II. Tie držia ako keby išlo auto po koľajniciach, ale Fabia je oveľa ľahšie auto ako Superb.
    • Mě technik v autorizovaném servisu řekl, že pokud to upravují na havarijní pojištění , tak tam musí dát to co tam bylo z výroby.  Měl jsem na 03 černý rámeček masky. Po nehodě mi chtěli dát chromový rámeček. Nakonec mi dali černý, protože cena rámečků byla stejná.   
×
×
  • Create New...