Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Citigo / 6 - Kola, brzdy

  0 témat v tomto fóru

  V tomto fóru zatím není žádné téma.  • Aktuální příspěvky

   • @osobne pozor na tu asistenční službu..taky jsem nad tímhle přemýšlel..na co platit dvě asistenční služby..rozdíl zásadní je ale v tom, že asistenční služba z povinného ti vozidlo odtáhne tam, kam chceš, přesněji řečeno tam, co máš zaplaceno v podmínkách, kdežto, asistence z mobility ti auto odtáhne jen do prvního autorizovaného servisu, takže pokud bys měl poruchu někde dále od bydliště, tak ti ho do domovského servisu neodtáhnou..
   • Hledej zde: http://www.skoda-auto.cz/servis-a-prislusenstvi/zaruky-mobilita?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIvPvqw4Wi3wIVCrftCh0U9g1gEAAYASAAEgI9wfD_BwE

    Je to zpoplatněná služba když je auto udržováno v autorizovaném servise. Někdy to servis prodlouží zdarma, někdy to naůčtují.
   • Ne nemám Mobilitu Plus, nic takového jsem neplatil, mám standardní 2 letou záruku a nějakou delší záruku na prorezavění karoserie, to je myslím 6 let. Tahle záruka mobility je jen asistenční služba, kterou jsem měl zdarma na dva roky od koupě vozidla a nyní mi ji po servisní prohlídce o rok zdarma prodloužili. Proto mě zajímá, jestli ji budou prodlužovat při dalších servisních prohlídkách, nemusel bych si pak platit asistenční službu v povinném ručení. Podle těchto článků to vypadá, že záruku mobility Škoda prodlužuje doživotně, pokud jsou dodržovány termíny servisních prohlídek v autorizovaných servisech. https://auto.idnes.cz/mnozi-ridici-spatne-chapou-zaruku-mobility-fe2-/automoto.aspx?c=2000M150Y02A https://www.louda.cz/servisni-akce/38/skoda-zaruka-mobility
   • Oba nevypadaji na led zarovky, ale kdy stanes blize to uz je jinak.   Jinak jsem spokojeny s ledkamam co mam
   • Lip bude kdyz presunes vlakno k sekce octavia 1. Jinak pawouk Te dojede . Dokonce muze i ti dat spatne body na 3 mesice.
  ×