Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Citigo / 6 - Kola, brzdy

0 témat v tomto fóru

V tomto fóru zatím není žádné téma.

• Aktuální příspěvky

• nemusel jsem nic upravovat, @_Denis_ má od listopadu 2017, tedy skoro rok   _Denis_ mě inspiroval a poradil kde koupit a koupil jsem zde - není nejlevnější, ale doprava i když drahá přes UPS mě přesvědčila, podlepení je dvěma úzkými pásky 3M, Číňan poslal i pásku navíc, asi kdyby bylo potřeba přelepiovat... z přiložených čtyř poušek (malých sáčků) s adhesive promoter primerem (3M Adhesion Promoter, Sponge Applicator) byly tři zcela vyschlé   původně jsem zvažoval koupit zde - mají u inzerátu vcelku dobře udělaný návod na nalepení   jedinéco bylo potřeba udělat je strhnout krycí modrou fólii, očistit zbytky lepidla technickým benzínem (dost ho tym zbylo po stržené fólie) a pak srovnat (prohnout) lišty do přesného tvaru podle okna, aby se nikde bez nalepení lišty nenadzvedávaly, aby pak někde nebylo pnutí na lepidlo...  bacha, hrany jsou fest ostré...   snad to vydrží a bude to drřet...        
      • Nějak to nechápu. To přepojení přece nemohlo zvýšit teplotu chladící kapaliny. Pořád si tu psal, že tu máš nízkou. Takže teplota snad nakonec bylo dobrá?
      • Nezlobse na me, ale vis prd :D Piseme ti tady, ze jsme prosli STK, ale ty vis, jak to je :D 
      • Mozna se pletu, nicmene nekde tu uz zaznelo , ze MR2019 jeste neznamena  automaticky novou normu.   muzes poslat i zbytek technicaku, v jeho horni casti je pak Euro norma, podle ktere  bylo schvalovano.   stejne tak tu zaznelo, ze u aut schvalovanych podle WLTP uz nebude takovato svoboda ohledne kol.
      • 172500, auto jezdilo v rozvážce to jsem zjistil až týden po koupi :D Ale i tak ho mám rád jede krásně. Nic nemlátí ani nebouchá a dle Vistacaru servis byl dělán. Auto jezdilo u damejidlo... :D