Citigo / 6 - Kola, brzdy

Toto fórum obsahuje 0 témat

V tomto fóru zatím není žádné téma. • Aktuální příspěvky

  • A nyní se vrátím k programu nadcházejícího srazu:   1/ Setkání v 17:00, potřesení pazourama (Tentokrát Kokta nebude, tak si nebude nutné mejt po tomto úkonu ruce) 2/ Konstatování, kdo přijel a kdo dorazí. Poté i kdo naštěstí nedorazí. 3/ Náročný výstup do prvního patra restaurace 4/ Vyhledání našeho stolu a výběr míst k sezení. Zde nebude nutné jako minule pokládat Koktovi na židli ubrousek, aby nedošlo k ušpinění židle. 5/ Výběr jídel, objednání a hodování. To se většinou protáhne kvůli Motosovi, který si objednává po snědení první a druhé večeře ještě třetí. 6/ Volná zábava od 20:00 po jídle, která obnáší pomluvy těch soudruhů, kteří nepřijeli (v tomto případě Plačka a Kokta) U Kokty se příjezd     již nepředpokládá dopředu, takže místo pro něj ani není rezervováno. Pokud by přesto dorazil, sedne si jako vždy na zem. 7/ Povinné vyzdvihování kvalit vozidel Škoda (Petrrr se nezúčastňuje, v tomto čase sedí na záchodě s průjmem) 8/ Debata nad hubnoucím programem Pancha, který z neznámého důvodu přestal fungovat a působí obráceně. 9/ V průběhu podávání zmrzlinových pohárů s malinama poté debata, týkající se nového modelu O3 FL. 10/ Přednáška Motosmana o bezpečnosti a pravidlech silničního provozu. 11/ Přednáška Ozáka o porušování silničních pravidel a používání antiradaru 12/ Dále již venku prohlídka vozidel a jejich technického stavu. kontrola Panchova auta a jeho čistoty v inetriéru (tentokrát se nekoná, auto v servisu) 13/ Dále přivítání opozdilců Tomiikka, Sida a Arla. 14/ Rozloučení a odjezd z akce v 22:00-23:00 hodin.
  • Ještě si dej do blinkrů nějakou žárovku s chrom efektema aby se v parabole ta oranžová nezrcadlila. A kolik to tedy v Mělníku účtovali?
  • 170817_Premiera na IAA - individualne programovatelny Digital Instrument Panel.pdf
  • dusane super.. 140 000km je v dnesi dobe zajete auto, pokud ma auto kvalitni servis, nebal bych se toho.. mas jednoduchy motor a era vadnych tesneni pod hlavou a-la skoda 120- je uz dacno pryc.. co vim, znami jezdi chorvatsko s  fabii HTP s 250000km na hrbe a nikdy zadny problem.. i kdyz, stat se muze vsechno a radeji bych zustal v chorvatsku nez v turecku.. tj fakt,, 
  • Zdravím všechny a poprosím o pomoc.Najde se zde kdokoliv v okolí Liberce či Jablonce kdo by byl ochoten vyzkoušet kabel zda je funkční či nikoliv a pomoci mi nainstalovat a rozběhnout diagnostiku ? Jedná se o tento kabel. Pokud bych se chtěl rozepisovat co jsem vše zkoušel,byl by to román na pokračování. Děkuji předem ochotným lidem.