Jump to content

Citigo / 9 - Elektrika

0 topics in this forum

There are no topics in this forum yet

Start the first topic

• Aktuální příspěvky

• Bylo i víc verzí před poslední změnou. Pamatuju si na to, že i visely Na Karmeli na zdi. Tohle by byl pěkný průšvih. Je to jak zničenej otvírák na konzervy.
    • Cawte Kúpil som komplet nové predné a zadne brzdy Zimmerman. (predné vŕtane Sport Coat Z) Aj s doštičkami, tiež Zimmerman. Mám najazdené cca. 60000km Predné sú ešte OK, zadné už skoro KO. Zadné doštičky majú cca 3-4mm, a zadný kotúč ma na tej "hrane" cca. 2mm Ale mením ich komplet...  Zajtra ráno ich dávam meniť do origo Škoda servisu.  Lenže poobede musím ísť do DE (1300km) Brzdy nebudú vôbec zabehnuté, tak mam trocha obavu...  Ako ich co najlepšie a najrýchlejšie "zabehnut"?  Viem, že nejakých 200km opatrne a s citom brzdiť. Treba absolvovať aj to co píšu na nete...? Ze zo 100km prudko brzdiť na 30km, potom to opakovať,zvyšovať rýchlosť a "prebrzdovat"... atď.?  Ďakujem 
    • Z venku to nevypada špatně,ale mám trochu obavy z interiéru.
    • Právě že potřebuju skrýt korozi lemu.    I79: originál je mít nebudu. Nemám Roomstera Scout. 
    • NA FB skupine sa pisalo ze novy SW 1774 a ze AAW funguje uz aj na starsich (vyroba 06 a 10 2020) .. Pisal som do servisu ci mi vedia dany SW nahrat .. cakam na odpoved .. Ale k teme .. Skoda ma uvedene ze od vozidiel Kamiq a Scala a dalej je uz mozne bezdrotove AA a CP ... Tuto info som si aj ja nasiel .. nikde inde nebolo pipsane ze toto nie je funkcne ..  
  • Create New...