Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FABIA lll

Fora

1. Interiér

Vybavení a úpravy interiéru

1 806

Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd

Sponzor sekce: Autolepky.cz

2 288

Vše o motoru, převodovém ústrojí a výfucích, poruchy, úpravy

4 650

Nápravy, tlumiče, pružiny, kola...

1 898

Elektronika, el. výbava, VAG a diagnostika...

5 715

Duc duc ..... :-)

2 469

Co se jinam nehodí a týká se Fábií.

10 602

• Aktuální příspěvky

• eMeF...jak ti vyresili tu chybu nouzoveho volani? Mam stejny problem a v servise mi rekli, ze si mam dobit baterku, ktera je nekde za tema tlacitky :/. Ale nechce se mi verit, ze auto stare dva tydny, by uz potrebovalo dobit baterku :(...
      • Tož to je super, tady na západě se mi na to každej vykašle. Než najdou kde to utíká tak tam zahučím za dalších 80... Ale díky za info rayx.
      • Zdravím všechny, Tak jsem se konečně dočkal. Auto bylo vyrobeno 16.6.18, v pondělí dorazilo do autosalonu a v pátek si pro něho jedu. Už aby to bylo ...
      • Hm, BZB s neregulovaným čerpadlem, to není dobrý ... To co máš jsou hodnoty na volnoběh pro CDAA s regulovaným čerpadlem a ne BZB s neregulovaným ... Je to tak na rozsvícení kontrolky tlaku oleje, pokud tam máš správný čidlo.   Pro motor s kódem BZB tlak oleje
        • Při otáčkách 2000 1/min by měl být přetlak oleje 0,27 … 0,45 MPa (2,7 … 4,5 baru).
        • Při vyšších otáčkách nesmí tlak oleje přesáhnout 0,7 MPa (7 barů).   Pro motor s kódem BZB
        • Při přetlaku oleje 0,12…0,16 MPa (1,2…1,6 baru) se musí zkoušečka rozsvítit, jinak spínač tlaku oleje vyměnit. (protože by svítila kontrolka mazání ...)   Základ je zjistit, kde tlak utíká. Pokud byly v hlavě upravovány sedla vačkových hřídelí, může to být tam. Ale těch míst je spousty, nejlepší jsou vyvažovací hřídele ...   Jen pro info takový hrubý graf, BZB je ta modrá linka     Jo, dieseling u benzínu je bezva ... Sice CDA ale to je uplně jedno