Přejít na obsah

Interiér


155 témat v tomto fóru

  1. Vrzání a pazvuky v interiéru 1 2 3 4 14

    • 335 odpovědí
    • 135,1k zobrazení
  2. Vrzání v topení

    • 3 odpovědi
    • 2,8k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 302 zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 2,8k zobrazení
    • 14 odpovědí
    • 2,2k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 2,2k zobrazení
  3. Sedadla 1 2 3 4 5

    • 122 odpovědí
    • 50,8k zobrazení
  4. "Tunel" na lyže

    • 4 odpovědi
    • 5,3k zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 417 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 288 zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 1,2k zobrazení
  5. Otocna detska sedacka

    • 2 odpovědi
    • 373 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 517 zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 689 zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 2,1k zobrazení
    • 117 odpovědí
    • 43,5k zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 712 zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 1,4k zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 2k zobrazení
    • 13 odpovědí
    • 10,3k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 5,3k zobrazení
    • 1 odpověď
    • 953 zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 901 zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 1k zobrazení
    • 29 odpovědí
    • 8,5k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Nastartoval jsem, rozjel jsem se pomalu na zpátečku a slyším jak lehce píská turbo. Se zapnutým radiem bych si toho ani nevšiml, ale zaujalo mě že po zhruba 200 metrech jízdy po parkovišti pískaní přestalo. Dělá vám to taky?
    • Ahoj,   nestalo se někomu, že by s zároveň s nefunkčním nouzovým voláním přestalo fungovat handsfree v tom smyslu, že já protistranu slyším, ale mě protistrana neslyší?   Stalo se mi toto: auto v servise po srážce se zvěří. Po opravě mi občas začalo auto hlásit Funkce nouzového volání je omezena. Do servisu! a u nouzového volání svítila červené kontrola. Zároveň nešla couvací kamera a připojení telefonu - na infotaimentu to psalo Ochrana komponent aktivní. Smartlink. Tato funkce není uvolněna. Obraťte se na svého prodejce (připojení telefonu se při jízdě nakonec zprovoznilo, kamera nevím). Dnes jsem to vezl do servisu, že si myslím, že to je způsobeno tou opravou. Řekli mi, že to opravou není a že to ani není způsobené srážkou se zvěří, že tyto (OCU) jednotky odcházejí. A že výměna stojí 17 000,- za jednotku bez daně a práce. To jsem řekl, že nechci, že to radši vydržím že to blbne. Zaplatil jsem za diagnostiku. Ale auto od té doby píše trochu jinou hlášku a to Chyba funkce nouzového volání. Do servisu! a u nouzového volání už nesvítí ani červená kontrolka (ani zelená, která svítila, pokud to fungovalo). A píše to po každém nastartování a nikoliv občas jako dřív. Ale zároveň s tím nelze používat handsfree jak jsem popsal výše (zkoušeno na 2 telefonech, na kterých to dříve fungovalo). Nyní řeším se servisem, co se s autem v servisu stalo a jak to, že mi auto předali v horším stavu, než jsem jim ho zanechal. (Zatím mi řekli, že to je náhoda, že ta OCU jednotka bude více a více zlobit... Což jsem řekl, že s tím nesouhlasím. V úterý mi mají volat jak se to bude řešit dále).   Ale hlavní dotaz míří na handsfree výše, to mi skutečně brání v normálním používání auta. Tak kdyby měl někdo podobnou zkušenou, budu rád ze každou radu.   Pokud, by to pomohlo, tak se jedná a Kamiq, ale předpokládám, že toto může být společné napříč všemi modely.  
    • Dotyčný tady byl naposledy 3 roky zpátky, tak nevím, zda ti odpoví...
    • Ahoj. Zameral by som sa na štartér, prípadne jeho ukostrenie, kontrola kabeláže- závada- vstup pro rele starteru- skrat.
    • Lukes 1,9 menil si aj spojkový valček?
×
×
  • Vytvořit nový...