Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20 témat v tomto fóru

• 0 odpovědí
      • 2 314 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 234 zobrazení
      • 4 odpovědi
      • 5 097 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 882 zobrazení
      • 40 odpovědí
      • 7 833 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 990 zobrazení
      • 8 odpovědí
      • 4 257 zobrazení
      • 9 odpovědí
      • 6 345 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 2 752 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 2 375 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 218 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 4 929 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 3 386 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 3 586 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 2 754 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 931 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 351 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 2 568 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 069 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 4 704 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Na předface RS MR2017 s tlačítkem módů to asi nepůjde že?
      • To je jednoduché, myslím že FIII před FL ti vemou protiúčtem v kterémkoli salónu :D

Za mne:
        Světla svítí super, ale vzhled je pro mne diskutabilní (osobní preference, nikomu nevnucuji).
        Zezadu za mne také před FL lepší (ty odrazky v nárazníku mi prostě nesedí).
        Nový Swing, proti současnému Swingu určitě krok vpřed, ale proti Boleru bych ho neměnil (Bolero umí číst SMS, dva telefony), takže já bych musel jít do Amundsenu, ikdyž navigaci nevyužiji.
        Dojezdy, super věc, ale více než samotné dojezdy mne vadí nemožnost ovládat okna po vypnutí zapalování (ano, i toto řeší FL).
        Otázkou zůstává co ty motory, teď nemyslím tříválec, ten mi principiálně nevadí, ale spíše ty filtry, věřím že to bude fungovat, ale asi raději počkám, než to vyladí :)
      • Tak tak... dneska jsem tam byl a budou zdrazene vsechny auta, které budou fakturovane po 26.11.
      • Ahoj lidi, prosím vás mám takovej dotaz ohledně délky pružin, mám Octavia I combi 4x4 a chtěl bych ji kousek zvednout, přemýšlel jsem o podložkach pod pružiny ale znamej v práci mi poradil že prej existujou tři tvrdostí nebo asi délky pružin, no a říkal že se mám podívat na nějaký nejtvrdší nebo zátěžové nebo tak něco že prej mají vinutí o jedno to oko na víc, no a tak jsem hledal a hledal a nic jsem nenašel, on to prý takhle vyřešil na Sharan, no a tak se ptám jestli třeba někdo nemá zkušenosti s tímhle, nebo jestli to někdo nezná, nebo jestli by mi třeba někdo neporadil jak nebo kde to hledat a pokud ano, jestli se to tak dá vyřešit a jestli projdu technickou atd. A rovnou napíšu že nejsem žádné závodník abych se převrátil pak v zatáčce nebo tak, jezdím max 90 po okrskach a potřebuji to do menšího (většího) terénu když jede na ryby. Omlouvám se za takový diktát a díky za odpověďi 
      • Ty světla potřebuju :) a ten novej swing taky :D a konečně má ve všech oknech dojezdy :(