Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

20 témat v tomto fóru

• 0 odpovědí
      • 2 259 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 75 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 642 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 754 zobrazení
      • 8 odpovědí
      • 3 674 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 061 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 4 602 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 2 244 zobrazení
      • 9 odpovědí
      • 5 939 zobrazení
      • 40 odpovědí
      • 7 607 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 2 691 zobrazení
      • 3 odpovědi
      • 3 382 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 788 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 188 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 2 500 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 004 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 3 280 zobrazení
      • 4 odpovědi
      • 4 785 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 2 651 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 4 560 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• No ty šikulo. Z logiky věci by se měla chladit ta prostora pro flašku. Na to je ale asi hadice krátká, a ventil potom nedostupný. A kam to bylo napojené u octy? Tam já mněl nejradši tu vlevo pod volantem. A ještě odvod kondenzátu ze skříňky.
      • Promiň, ale ten vrchní dekl jsem samozřejmě sundal, ale tato vodící kladka tam vidět není, proto se na to ptám. Já teda ze shora na celé rozvody nevidím. Určitě bude vidět po sundání kola a demontování spodního deklu. Nejsem ale automechanik a proto to dělat nebudu. Z toho důvodu se na to ptám. Pokud tě to nějakým způsobem prudí, nechápu, že se vůbec unavuješ na toto odpovídat. Třeba nebude někomu jinému ze zkušenosti na to odpovědět. Díky
      • Záleží jakou rychlost máš uvedenou maximální rychlost ve velkém techničáku (na druhé straně v řádku T). Pokud máš ve velkém techničáku uvedenou maximální rychlost 182 km/h, tak opravdu stačí pneu s rychlostí 190 km/h.   Já mám ve velkém techničáku uvedenou maximální rychlost 199 km/h.
      • Zdravim, mám Superba III 2.0 TDI 140kw rok 2015 a poslední dobou mám problém se špatným prvním startem, pak už auto startuje úplně normálně a je jedno jestli je motor zahřátý nebo studený, ale jak stojí déle ( aspoň 10-12h ) tak ten první start točí, ale nechytne až tak na po třetí.... Jako když tam není nafta... Auto ještě v záruce, bylo týden v servisu, ale na nic nepřišli...  Předem díky za tip...