Exteriér

Vše co je zvenku - Karoserie, narazniky, designové úpravy, folie atd.

6 topics v tomto fóru

• 7 odpovědí
      • 934 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 328 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 1 886 zobrazení
    1. Barva

• 1 odpověď
      • 1 111 zobrazení
    2. Chrom maska

• 3 odpovědi
      • 2 082 zobrazení
    3. Zástěrky

• 5 odpovědí
      • 1 637 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Tak se mi taky podařilo PTC-Element 1K0 963 235 E s chybou defective nakonec opravit svépomocí :-) Díky všem moc za užitečné rady ;-)
        Kdyby někdo potřeboval poradit nebo opravit (zabývám se elektronikou, což mi při této opravě docela pomohlo) tak kdyžtak jsx86@seznam.cz, nějak se domluvíme ;-) Už zbývá jen vymyslet co udělám s ušetřenými 15 000,- za nový PTC element :-)   https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1k0963235e-elektricke-topeni-oe-23594.html
        Tomu se říká česká zlodějina..škoda mluvit ;-)

• Taky to mám a řešení u tohoto motoru není. Pomáhá ruční žhavení a pak start. Mám kessy a startuji tlačítkem. Jinak asi smůla.
      • Najdi niekoho kto ma merac hrubky laku a zisti ci nebolo prestreknute.
      • Chci poprosit - ukazuje vám PP u Fabie III 1.0MPI teplotu oleje? Jestli ano, tak kolik ukazuje při jízdě po dálnici a při jakém tempu?
      • Ahoj všem, nechtěl jsem zakládat nové téma, tak svůj příspěvěk přidám sem,také se jedná o lak...   Před měsícem jsem koupil stříbrnou Octavii 3 liftback, rok 2013, jedna z prvních co sjela z pásu :-) Při umývání jsem si všiml bublin kolem rámu zadních pravých dveří, ve spodní části u gumy. Pak je i bublina o kus dál na rámu. Zatím se mi nechce do toho rýpat, ale neumím si představit že by auto takto po 5ti letech kvetlo   Co si myslíte že to je??