Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>

ŠKODA Kodiaq - Autohifi

Rádia a vše kolem duc duc

Toto fórum obsahuje 7 témat

• 4 odpovědi
    • 568 zobrazení
    • 46 odpovědí
    • 5 404 zobrazení
    • 28 odpovědí
    • 3 049 zobrazení
    • 3 odpovědi
    • 529 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 471 zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 749 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1 073 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Obrázky kontaktů na iOS 11.X: Pokud se fotka/obrázek ke kontaktu přiřadí v telefonu (nikoliv přes OSX, nebo webový iCloud), fotka se načte bez problémů. Při importu se totiž dělá oříznutí které si uživatle sám nastavuje, poté jsou velikosti fotek OK. Vyzkoušeno na iP6s, iP7 a funguje.
    • Tak jsem o víkendu lehnul pod auto a opravdu šrouby na upevnění bočních plastových krytů nejsou na karoserii přivařené. Dodatečná montáž bočních plastových krytů se tak komplikuje. Musely by se nabodovat šrouby pro uchycení bočních plastových krytů. Ochrana podlahy auta na obou stranách nebyla poškozena a jevila se jako dostatečná.
    • u pred FL to krome oranzovyho napisu na Maxidotu zacne hodne hlasite piskat - slysim to i kdyz stojim za autem a vyndavam tridenej odpad z kufru. nechapu, jak si toho nekdo, kdo sedi v aute, muze nevsimnout.
    • To, jakym ofenzivnim smerem se tohle forum zacina smerovat, mne zacina srat a desit zaroven.   OK, napsal jsem ze MA, pote jsem postnul ze to BUDE MIT, pokud mne chcete chytat za kazde slovo a ihned pote spustit shitstorm flame, tak uz nebudu psat snad radeji nic. Puvodni prispevek jsem opravil, aby to nekoho, kdo by nahodou cetl vsech 80 stran konverzace, nemystifikovalo.
    • no uvažoval jsem tak, že když je to jedno u WM, proč by to nemělo být jedno u iOS, proto jsem reagoval jak jsem reagoval... je to hodně divné, napsal jsem to proto, že zakopaný pes potom není v Columbusu... chápů, že mošťáci mají averzi na okna, ale uvedl jsem to jasně k tématu...   otázka když si dobře přečteš zněla: "Víte někdo, čím se řídí u Columbusu (před FL), které obrázky kontaktů se zobrazují/přenesou a které ne? " - moje odpověď zněla jasně k věci.... takže v klidu prosím ...