Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Autohifi

Rádia a vše kolem duc duc

17 témat v tomto fóru

• 54 odpovědí
      • 12 163 zobrazení
    1. Vypínání radia

• 1 odpověď
      • 220 zobrazení
    2. Amundsen

• 22 odpovědí
      • 2 564 zobrazení
    3. Zamrzání infotainmentu

• 5 odpovědí
      • 460 zobrazení
    4. CarPlay

• 7 odpovědí
      • 527 zobrazení
      • 14 odpovědí
      • 1 312 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 1 830 zobrazení
    5. Mirrorlink

• 49 odpovědí
      • 13 498 zobrazení
    6. Android auto

• 15 odpovědí
      • 3 185 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 1 382 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 1 503 zobrazení
      • 17 odpovědí
      • 4 442 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 707 zobrazení
    7. Handsfree - problém

• 4 odpovědi
      • 2 391 zobrazení
    8. Odblok obrazu za jizdy

• 3 odpovědi
      • 2 059 zobrazení
    9. SWING

• 5 odpovědí
      • 2 445 zobrazení
    10. Canton subwoofer v Kodiaqu

• 0 odpovědí
      • 4 494 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Bunicek: Je to zvlastni, Ambition má v Německu v základu litá kola, zadní el. okna, zadní parkovací senzory, multifunkční volant, zadní repro. Style u nich nema prakticky zadnou cenovou vyhodu a je oproti nasi chuda.   Situace, kdy u nas jednu dobu nemelo prakticky smysl kupovat vyssi vybavy se dost zasadne otocila. S treti generaci Fabie se naopak zacala vracet praxe, kdy nejvyssi standardni vybava byva "nejvyhodnejsi" a obsahuje velkou porci vybavy s relativne nizkym priplatkem.
      • Ceník a po slevách - jasný, ale Auris je za ceníkovou cenu, Leon x-desítek sleva. No hlavně jít teď objednat Scalu, při minulém velkooběru aut, nebo sleva známého, těžko někde dají víc jak desítku.. Já měl na Fabii 8% při keši, auto na trhu 9 měsíců, ale měl jsem známé.  Displej ve výšce rozkroku měla O1, F1 i Superb1, třeba ve F3 se mi ten Swing daleko více líbí, prostě tam padne do palubky a ne jako v i30 a mercedech nahoře.
      • Přesunuto do správné sekce => Octavia II. To může být cokoli - regulace turba například, nebo nějaký výpadek v zapalování. Bez diagnostiky není šance závadu identifikovat.
      • presne v nom som sedel v Galante.. aj by som vzal ale nema vegy 19", stresne okno a virtual cockpit.. s tymto vsetkym som objednal aj tak este o 2 tisic lacnejsie ako tento..
      • Ano, třeba ten Leon vychází po slevách hodně dobře. Ale to už je zase srovnání ceníkové ceny a ceny po slevách, ten Leon ani Auris nestojí ceníkově 430-450tis ani náhodou

A o umístění obrazovky. Upřímně, ikdyž se mi ty tablety na palubní desce nelíbí, tak z hlediska používání je to lepší řešení než display někde ve výšce kolem nebo rozkroku...

A myslím že ten komentář nebyl mířen primárně na exteriér, ale na ty vzdechy nad interiérem