Jump to content

• Aktuální příspěvky

• Ja mam Octavii rok vyroby 2005, modelovy rok 2006 a taky s LEDkami pro osvetleni SPZ nemam problem. Je dost mozne, ze je to jak pise Stringo. Tedy ze LED u kamery nema dostatecnou spotrebu (nema paralelne zapojeny odpor nebo ho klidne i ma, ale neni dostatecny) a tak to auto vyhodnoti jako prasklou zarovku.
    • Zítra nový Leon, jsem zvědav na interiér.
    • No vymenil som rozvody lebo už bolo potreba, vymenil som snímač tlaku vzduchu pri vzduchovej klapke, ale chyba stále ostáva a už neviem čo ďalej,asi repas turba alebo neviem čo ďalej robiť+ som vyčistil všetky prietoky vzduchu aj vzduchovú klapku , po výmene rozvodou som napojil diagnostiku a napísala že mám chybný senzor , ten som vymenil no nič, čiže nekonečný príbeh.
    • Ono to sedadlo asi ak sa dostane do zadnej polohy uz sa viac nepohne , lebo aj mne ak uz dojde na urcitu polohu kedy uz skoro lezim ako v gauci tak ostane stat ale zaciatok ide. Ono velmi zalezi od servisu a prijmacieho technika. tam , kde ja chodim asi si su vedomi, ze v okruhu 30km iny servis Skoda nie je. Ale skor je to o charaktere cloveka. V kazdom pripade do servisu pojdem ked bude trochu teplejsie a budem reklamovat sedacku, volant a to vrzganie od stlpika ak nepochodim budem uz pisat do BA na centralu.  Ten snimac hladiny ostrikovacov  nemam v aplikacii v mobile ale ja neviem ani dohladat ci to vo vybave mam mat aj ked pisu ze vybava Ambiente by to malo mat. Tak sa hned na toto opytam. Je niekde podla VIN moznost zistit aku vybavu resp co vsetko auto obsahuje?
  • Create New...