Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nabídka/Poptávka služeb našich partnerů

firmy, členové fóra, kteří nabízejí službu

• Aktuální příspěvky

• Je to sice OT, ale odpovím ti, že doma ani ve firmě nic takového čínského nemám (max. Jižní Korea nebo Taiwan, proč to s tím srovnáváš, proboha?). Tyto věci určitě nepodceňuji, a Mordor je pro mě ještě možná ještě větší průser než ta kont. Čína. Mě to osobně jedno není. Správa a zabezpečení dat je jedna velká neznámá :-(   Ty nižší verze Pandory, které jedou jen přes dálku a BT LE, určitě datovou SIMku nepotřebují, je ale jasné, že tam jsou funkce omezené a bez telemetrie.   A ano, téma je o dálkovém startu motoru a ovládání NT, to vím, sám jsem ho zakládal, a napsal jsem tam i "Pandora", ale myslím, že nic nebrání se k této funkci vyjádřit i v souvislosti s jinými systémy...
      • Cim vacsi to bude robit hluk, tym viac v prdeli to lozisko bude a kedze tam bude aj vyssi valivy odpor, budes mat na danej strane teplejsie koleso. Mne tiez cosi vpredu huci a podozrievam z toho lozisko na pravom kolese. Momentalne je to taky mierny cyklicky hukot ako ked mas zjazdene pneumatiky, ktore zacinaju hucat. No a v zakrute to samozrejme pocut pri zatazeni viac.
      • Se omlouvam opravdu to tam je sem se teda prretap nu stane se s vekem holt clovek zmatkuje asi dekuji😉
      • Hm a co v pripade, ze zastavis na semafore, vidis tam pocitadlo casu, povies si, ze nebudes tak dlho stat na brzde (napr 60s), tak zatiahnes rucnu a zhasnu ti svetla (denne)? Nie je rozumnejsie skor nastavit, aby nesvietili pri polohe spinaca svetiel na 0?
      • Zdravím lidi,prosím poradte mam 2.0tdi 103kw motor BMP,koupil jsem si chiptuning MPPS V13 vše funkční,potřebuji vypnout EGR a nevím vubec jak :o pán psal že to bez problému jde...nikde není ale nic na výběr pouze číst a uložit,kdyby někdo poradil tak sem mohu i nahrát soubor ŘJ motoru,je tam nefunkční EGR potřebuji jen vypnout 03G906021NK.Bin