Přejít na obsah

Interiér

Interiér modalu ŠKODA Scala přichází s novým konceptem, jehož středobodem je centrálně umístěný vyvýšený displej. 


48 témat v tomto fóru

    • 334 odpovědí
    • 89,8k zobrazení
    • 102 odpovědí
    • 27,1k zobrazení
  1. LED světlo do kufru 1 2 3

    • 68 odpovědí
    • 20,8k zobrazení
  2. Inšpirácia interiér 1 2 3

    • 68 odpovědí
    • 14,1k zobrazení
  3. Sedadla 1 2 3

    • 58 odpovědí
    • 17,4k zobrazení
  4. Loketní opěrka 1 2 3

    • 55 odpovědí
    • 16,3k zobrazení
    • 47 odpovědí
    • 12,1k zobrazení
    • 37 odpovědí
    • 15,2k zobrazení
  5. Ambientní osvětlení 1 2

    • 32 odpovědí
    • 21,5k zobrazení
  6. Opěrka nohy 1 2

    • 28 odpovědí
    • 11,9k zobrazení
  7. Autosedacka 1 2

    • 27 odpovědí
    • 6,5k zobrazení
  8. Vanička do kufra

    • 23 odpovědí
    • 6,7k zobrazení
    • 14 odpovědí
    • 4,4k zobrazení
  9. Madlo zadních dveří

    • 14 odpovědí
    • 4,8k zobrazení
  10. Dveře řidiče

    • 13 odpovědí
    • 4,2k zobrazení
    • 12 odpovědí
    • 3,9k zobrazení
    • 11 odpovědí
    • 2,6k zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 2,7k zobrazení
    • 9 odpovědí
    • 4,8k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 3,5k zobrazení
    • 8 odpovědí
    • 1,8k zobrazení
  11. Airbag

    • 7 odpovědí
    • 3,8k zobrazení
  12. Pelovy/kabinovy filter

    • 6 odpovědí
    • 5,3k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 3,3k zobrazení
    • 6 odpovědí
    • 6,3k zobrazení


  • Aktuální příspěvky

    • Zdravím,   během zimy jsem začal pozorovat pazvuky od rozvodové části motoru (kladka?). Na podobný zvuk jsem byl zvyklý například i z Audi Q5, kde ale tento pazvuk vždy přestal po zahřátí motoru. Níže přikládám video, které jsem dnes natočil po ujetí 10 km při venkovní teplotě 11 stupňů. Projev pazvuku se trošičku zmírní po ujetí například 50 km na dálnici a opravdovému prohřátí motoru, ale slyšet je stále dost. V druhé OIV s identickým motorem a obdobným nájezdem tento pazvuk nepozoruji. Projevuje se to někomu z vás podobně? Například v O III 2.0 TDI jsem byl zvyklý na pazvuk z olejového čerpadla, který po zahřátí motoru nebyl slyšet. Kód motoru mám DTTC.   Díky za reakce.    IMG_4932.mp4    
    • O tom nastaveni v columbuse jsem nevedel. Diky!
    • Tento minivan D9 představuje uvedení Denzy na starý kontinent. Jde o značku vytvořenou čínskou automobilkou BYD a Mercedesem v roce 2010. Zpočátku byl společný podnik 50:50, ale německá luxusní značka v roce 2021 snížila svůj podíl na 10 procent, když Denza prošla restrukturalizací. Specifikace vozu BYD dláždí cestu Denze v Evropě tím, že přináší D9, velký tahač lidí se špičkovým interiérem, který konkuruje jinému luxusnímu minivanu – Lexusu LM . Není to úplně nový model, protože se původně začal prodávat v Číně v roce 2022. Podobně jako v Lidové republice lze variantu Euro mít jako plug-in hybrid nebo jako plnohodnotný […] Článek BYD představuje v Evropě značku Denza s nápadným minivanem se nejdříve objevil na SKODAHOME.cz. Zobrazit celý článek
    • Zatím, co jsem zjistil, tak G13 opravdu není nic dobrého. Takže použiji G12EVO. Ano u TDI to bude větší problém, každopádně G13 nechci ani v TSI. Netušíte jaký je objem chladicí kapaliny u CZDA? A jaký přípravek jsi myslel suri.?
×
×
  • Vytvořit nový...